Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az este elég erős görcseim...

Az este elég erős görcseim voltak, valószinü emésztési probléma miatt, de ha a baba miatt görcsölnék, az nem múlna el igaz? Milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
Eléggé megijjedtem,nem jártam még igy,viszont olvastam hogy a terhességnél előfordul a székrekedés,szélgörcs.Este a wc zés is fájt,reggelre sokkal jobb lett.bár picit érzem még a hasam:-(Tudnátok valamilyen ötletet adni amivel ki lehetne védeni ezeket a görcsöket?
2009. okt. 28. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell figyelned, melyik ételtől van, és azt kerüld. Ha baba miatt lett volna, az nem olyan, mint az emésztési, hanem olyan menziszerű, derékfájással. Biztos van vmi gyógyhatású készítmény, ami segít, és terhesek is fogyaszthatják. Kérdezd meg a gyógyszerészt.
2009. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A terhesség miatti görcsök is elmúlhatnak, nem feltétlenül jelez bajt! Én pl. 8 hetesen egyik nap 9 órán keresztül görcsöltem (méhösszehúzódások miatt), aztán elmúlt. Mondta a nőgyógyász, hogy a front hatás miatt sok kismama görcsölt akkor. Úgyhogy nem kell megijedni minden göcstől. Egyébként a szélgörcsre, puffadásra kipróbálhatod az Espumisan gyöngyöket, terhesek is szedhetik.
2009. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!