Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hogy volt ez? Mi a...

Nektek hogy volt ez? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
A nemvart elott ( amikor pozi lett a teszt) milyen folyásotok volt? Nekem 4 napja kesik. Nemvart elott 5 napig szaraz voltam. Nemvart napja utan 1nappal kezdodott feher folyas, a mai napig tart. Nem teszteltem.meg mert 12naposak a luteális fázisaim. Holnap lesz 16.nap. 25-os tesztem van , megcsinalom reggel.
2016. dec. 6. 18:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Es meg 1kerdes.. mi lett ezzel a kategoriaval? Kiirok egy kerdest 2-3nap alatt erkezik osszesen max 2válasz. Az utobbi idoben. Es 15 perc alatt felettem mar van is masik 7kerdes..hol vannak a segitokesz emberek? Vagy csak az ostoba tizenèvedeknek tudtok segiteni? Regen sokan voltunk itt!!! :)
2016. dec. 6. 18:27
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia, hát folyás ügyileg nem tudok segíteni, de én két nap késés után teszteltem negy nagyon nagyon extra halvány két csíkosat. Azóta próbálok türelmes lenni (vasárnap teszteltem) és majd holnap reggel vagy holnapután tesztelek, mivel semmi tünetem úgy különösebben, csak fajdogál egy picit a mellem.
2016. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyúlós átlátszó folyásom volt... Kicsit olyan volt mint amikor nemi izgalomba jön az ember lánya mert olyan brutálisan nedves voltam.. Nem is értettem.. Természetesen kívántam a szexet mint a hülye.. Aztán gyanús volt a dolog és halvány pozitívat teszteltem.
2016. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A melleim nekem is feszulnek. Neha belenyilal a bal petefeszkembe valami..de semmi mas. Akkor neked drukkolok. Biztos minden rendben lesz. :) :)

En holnap tesztelek de felek

2016. dec. 6. 18:40
 5/16 A kérdező kommentje:
hogy negativ lesz*
2016. dec. 6. 18:40
 6/16 A kérdező kommentje:

3# grat. Ez ritka viszont, alatalaban pèkor van ilyen tojasfehèrje szerű folyàs! Bar nekem , akkor sem. Sosem volt olyan.

Neked Grat. Mikor volt ez?:) :)

2016. dec. 6. 18:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Csajok, mivel teszteltetek? Xepil 25-ösöm van. Postan jon 2-3nap mulva a clear blue digitalis es sima tesztcsikjaim (10esek)
2016. dec. 6. 18:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én már 11. Dpon halvány pozit teszteltem. X-epil 15. Dpon egyértelmű volt. Nekem ez a nap volt a nemvárt. Száraz voltam, de masnap már volt kis folyásom inkább sűrűbb. Utána már utrot használtam így nem tudok nyilatkozni a folyásról. Minden esetre szerintem babás vagy :)
2016. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem. Mert sosem kèsett max 1napot. De inkabb hamarabb szokott megjonnI egy nappal nagy ritkán.. de ma megint ramtort a megfog jönni èrzès. Eddig sokan azt mondtak azert kesik mert megfaztam.. kimaradhatott a pèm...stb. holnap kiderul remelem...:)
2016. dec. 6. 19:13
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom írtam-e, de facelle nega volt 13.dpon
2016. dec. 6. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!