Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 23-a óta nem szedem...

November 23-a óta nem szedem a fogamzásgátlót. Mennyi az esélye, hogy azóta teherbe estem? Vagy hogy a közeljövőben teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Azt mondták fogamzásgátló után könnyebben teherbe lehet esni. Minden hétvégén együtt voltunk a párommal, néha hétköznap is. Szerintetek mennyi esély van a babára?:)

2016. dec. 8. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy egészséges párnak, akik jól időzítenek, 20% esélyük van. Nekünk 2. próbálkozós hónapban jött össze.
2016. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én július végén hagytam abba a fogamzásgátlót,és még nem sikerült teherbe esnem! (2-3 naponta vagyunk együtt,valamikor sűrűbben,ovuláció és peteérés napján mindig)

November 22. az utolsó megvonásos vérzésed vége, és november 23. az első aktív tabletta napja lett volna?(Akkor kezdtél volna új levelet?)

Mert ha igen,és az x(28?) napos ciklusod megmaradt,(nekem 31-re állt be,tabletta előtt 28 napos volt)akkor is van még minimum 5-6 napod,hogy pozitívat tesztelj-megjöjjön.

Esélyek..vannak.Ugyanúgy,mint fogamzásgátló után,vagy egy éjszakás kalandból.Szerencse kérdése.

2016. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ovuláció napján mindig, kicsit belekavarodtam a mondandómba,utólag tértem vissza oda :)
2016. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudni.

Amikor mi babát terveztünk, júniusban hagytam abba a fog. gátló szedését, következő év januárjában jött össze.

Szóval össze is jöhet, de lehet, hogy még 1 év múlva sem fog összejönni.

2016. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így gondoltam mint te, de nálam is várni kellett a babára. Nekünk a 3ik ciklusban jött össze a tabi után. Januárban mar nem szedtem és márciusban megfogant, de ez kicsit mák is. Sokaknál több idő kell. Nekem hála égnek visszaállt 28as stabil ciklusra egyből!

Üdv

40hkm

2016. dec. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!