Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túljátsza az a nő, aki a...

Túljátsza az a nő, aki a terhesség elejét, pár hónapot végigfekszi arra hivatkozva, hogy hány, hányingere van?

Figyelt kérdés
Nem főz, nem mos, nem takarit.
2016. dec. 11. 10:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
kedves 3, nem kívánom neked azt a három hetet, amit végigcsináltam, esélyem se lett volna takarítani, mert a kórházban feküdtem. HA felemeltem a fejem, már hánytam. Vizet, mindent.
2016. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1 liter folyadék édeskevés, 2, de inkább 2,5 kellene hogy legyen.

Engem szerencsére a hányinger elkerült anno, ellenben iszonyú fáradt voltam az első hetekben. A 8-12 hetekben emiatt tappenzen voltam. Utána elmúlt és mivel a világon semmi de semmi problémám nem volt, a 38.hétig dolgoztam

2016. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

??? Hogy lehet túljátszani a vészes hányást??

Okádtál te már mindentől? Még a fo,sás is legyengít,hát még ha a szádon távozik minden anélkül,hogy megemésztődne belőle bármi is.

Szegény,de sz,r neki,meg még egy ilyen tuskó is bszogtatja. Hajrá,be lehet bizonyítani, hogy jóban-rosszban mellette vagy!

2016. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne. Nincs is olyan, hogy hányás, hányinger terhesség alatt. Ezt csak a lusta nők találták ki, hogy ne kelljen semmit csinálni otthon, és jól megszívassák szegény férjeket, hogy azok kénytelenek legyenek gürcölni a háztartásban. Ugyanmár. Én sem voltam rosszul két hónapig, nem kötöttek infúzióra kiszáradás miatt és csak úgy heccből fogytam 6 kilót. Mert megjátszottam.
2016. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint túljátsza az egész nyugodtan próbálja ki milyen érzés mikor 3 hónapig sokszor még a vizet is kihánnya és a fürdőig alig bír elcsúszni. Én tudom,nem lustaság volt. Szerencsémre a párom nagyon megértő és segítőkész volt. Mióta pedig jól vagyok természetesen meleg ebéd és rend vája minden nap. 22hkm
2016. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Második terhességem elején annyit hánytam hogy a wcig alig bírtam elmenni és napokig minden kijött.3 nap alatt 4kg-t fogytam.Hányáscsillapító kúpot kaptam.Ha attól sem lettem volna jobban akkor kórház.

A többi terhességem elején két hányás közt simán megcsináltam a házimunkát 😊

2016. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha már korábban túldramatizált akármit(megfázás) akkor igen. Ha nem, akkor nem.
2016. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Van aki megse érzi, hogy terhes viszont van akit nagyon érzékenyen érint és minden tünetet érez. Ezt ember válogatja. Lehet ő az utóbbi.
2016. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora paraszt lehetsz,ha te vagy szegény gyerek apja...Szerintem pont te vagy a lusta,ha mindezt neki kellene megcsinálnia,amikor betegségtől szenved(mert ez az!!!),és te meg csak itt kérdezgeted a jó népet,ahelyett hogy megcsinálnád...Az ilyen meg sem erdemli,hogy családja legyen!!!!!!Nem csak anyuka vállalta a gyereket,EGYÜTT hoztátok össze.Fú,de felidegel az ilyen mocsadék.
2016. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!