Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Profertil vagy más, segített...

Profertil vagy más, segített alacsony spermaszám esetén? Mennyi idő után fejtette ki hatását?

Figyelt kérdés
Annyira szomorú vagyok. Kérlek, ha van tapasztalatod, vagy ismersz olyat, akinek sikerült, oszd meg velem, mert úgy szeretnék egy kis reményt. Még csak egy ciklusban szedte a párom, most úgy néz ki nem sikerült még a baba, de nagyon bízom a következő ciklusban, vagy az azt követőben. Neki nagyon kevés, 4,2 milló a spermaszáma. :( már egy éve semmi :(

2016. dec. 15. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk azért szebb volt az eredmény 13 millió, de ez sem túl sok... DM-be lehet kapni két féle vitamint, azt szedte a párom és rá egy évre most sikerült a babánk, bár még az elején vagyunk. Prostayol6 forte (tökmagolaj, Omega-3 halolaj, stb..) Illetve a Biotech for men multivitamint szedte. Ismerősöm javasolta ezt a kettőt, én úgy gondolom bevált. Egy próbát megér :)


Illetve a Fer14-ről hallottam jókat, nagyobb dózisú így kicsit drágább is.


Sok sikert!

2016. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pinkyxy válasza:
Szeretnék véleményt írni a profertil- ről, hátha ezzel segíthetek valakinek. 3,5 évig csak vártunk a csodár, én már minden lehetséges vizsgálaton átestem , mikor kiderült a férjemmel van a gond, annak elllenére, hogy van egy 6 éves gyermekünk. Mintha leforráztak volna. Elhatároztuk jelentkezünk lombik programra mivel már 34 vagyok. Mikor megkerestem az orvosomat, ( Leskó Róbert, akinek mai napig is áldom a nevét) mondta, hogy még próbáljuk meg a PROFERTILT. Én vonakodtam, nem hittem benne, de jó legyen. 2,5 hónap után teherbe estem. Mi sem gondoltuk hogy sikerül, és sikerült! Mindenkinek csak ajánlani tudom és bízzatok a csodában! 18 hetes kismami :)
2017. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Képzeljétek! Mi is Leskóhoz kerültünk a Kaáliban, már fel is írta a gonal f injekciót, hogy kezdjük a lombikot ha megjön a mensim. Erre mensi előtt pozitívat teszteltem. Olyan boldog vagyok. 1,5 év után. Mégis sikerült. A férjem 2 hónapja még 4 milliós létszámmal rendelkezett, most meg sikerült. Nem a porfertilt szedte, hanem azokat a vitaminokat szedtük össze, amik benne megtalálhatóak. Annyira boldog vagyok még nagyon friss az élmény. Tegnap délután és ma reggel teszteltem.
2017. ápr. 11. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!