Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladék vs alacsony spermas...

Előváladék vs alacsony spermaszám?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy buta kérdés, de már egy ideje gondolkozom ezen, mert furcsállom. Azt mondják, hogy előváladéktól is teherbe lehet esni. Viszont sokat olvasok olyat, hogy ilyen meg olyan alacsony a spermiumszám, és avval nem sok esély van a természetes terhességre, max lombikkal jöhetne össze.

Szóval nem értem, az az előváladék ennyire termékeny lenne? Hogy esélyesebb úgy a terhesség, mint alacsony (pár milliós) spermiumszámmal?


2010. márc. 3. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha valaki nem akar gyereket, ahhoz épp elég esély és spermium van az előváladékban is, hogy mumus legyen.


Ha meg valaki akar, akkor annak persze, hogy a lehető legtöbb kell, hogy tutira menjenek.

2010. márc. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi több évig védekeztünk megszakítással középidőben, de soha nem lettem terhes. Viszont elsőre sikerült a lányom, mikor "rendesen" csináltuk. Nekem ez fura, de van aki biztos benne, hogy előváladéktól esett teherbe. szerintem nem esélyesebb, mint normálisan.
2010. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Az előváladékban lévő spermiumok azok már nullák. Sokan meddőnek titulálják aki nem esik tőle teherbe, pedig pont előttem írt a hölgy, akinek elsőre összejött :)

Maga az előváladék csak az előző aktusban ott maradt spermiumokat tudja "kimosni" az ivarutakból, amik ugye már egyszer bent maradtak. Nem sok esélyük van és ráadásul a mennyisége sem számottevő. Egyáltalán nem termékeny az előváladék. Azért szoktak teherbe esni, mert nem tudják időben megszakítani az aktust, sokszor észre sem veszik, hogy egy kicsit mégis elment benne. Szóval ez a titok nyitja :) Ettől függetlenül mindenki védekezzen, aki nem akar gyereket, mert a baj mindig bejöhet, sosem lehet tudni :)

2010. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet az oka, hogy mégis teherbe esnek. Egyetértek veled, kedves előttem és utánam szóló.
2010. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!