Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen van? Megjött és pozit...

Ilyen van? Megjött és pozit teszteltem? Miért jött akkor meg? Vagy mástól pozitív?

Figyelt kérdés

Lehet,h van aki emlékszik rám. Múlthónapban a 7.dpon megjött a menzeszem,de úgy rendesen ahogy szokott... Most a 10ciklusnapon pedig pozitív a tesztem,tehát vhol 17 nappal ezelőtt volt peteérésem? Vagy már nem is értem és most nagyon rágörcsöltem,h mivan ha nem is terhesség.


Azért teszteltem mert sok bő folyásom van( nem viszket nem ég,szerintem normálnak mondható) és reggeli után iszonyat hányinger jött rám. Nem értem az egészet. Ez hogy történhetett?


2016. dec. 15. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen pozitiv es nem szellemcsik, vagy hasonlo, akkor keress fel egy orvost, hatha mar lat valamit a terhessegbol, ha van. Ezenkivul jo lenne ha kapnal beitalot hcg vervetelre, abbol egyertelmu lesz, hogy van-e terhesseg.
2016. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb nőgyógyász és kiderül minden.
2016. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!