Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A halvány csík is csík? Mert...

A halvány csík is csík? Mert nekem a doki az sztk-ban azt mondta hogy a halvány csík nem +!

Figyelt kérdés
Nem értem. Vagy nem ért hozzá, vagy nem tudom. Tapasztalatokat várok, mert nem tudom hogy most elhiggyem a Clearblue-nak a halvány +at vagy ne? Tegnapra nem vártam. Igaz pco-m van, de eddig a tesztjeim negatívak voltak (nem clearblue).
2008. okt. 7. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A halvány + is pozitív. Pár nap múlva ismételd meg, addigra már erősebbnek kell lennie! Boldog babavárást!
2008. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Biztos hülyeséget mondott a dokinő. Mondjuk elég flegam és unszimpi volt.
2008. okt. 7. 14:35
 3/5 A kérdező kommentje:
flegmát akartam írni.
2008. okt. 7. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén Clearblue- val teszteltem, én nekem is halvány volt a 2. csik, majd két nap múlva újra megpróbltam és az is halvány lett. Most 33 hetes boldog kismama vagyok! Egyébként a tájékoztatóján is rajta van, hogy pozitivnak számit ha halvány is a csik! Minden jót neked!
2008. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sok boldogságot!
2008. okt. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!