Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség? Nem...

Lehetséges a terhesség? Nem tudom mit gondoljak. Nem akarok rákatani, ezért írok nektek. + görbe

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a sokadik ilyen kérdést olvassátok de azok válaszát várom akik hasonlóan voltak és baba lett belőle.(persze a missed ab-t leszámítva) Missed ab-on estem át augusztusban.Novemberben kezdtünk el próbálkozni akkor nem jött össze!10-12 nap a luteálisom ha ezt nézem akkor holnapra nem várom(így 26 nap a ciklusom majd nem mindig) ha 28 napot nézek akkor vasárnapra!11-én volt peteérésem.Szóval.

Pár napja görcsölök,de nem vészes és nem egy folytában ha görcsölök 1-2 nap és meg is jön minden alkalommal. Iszonyatosan viszket a mellem,inkább a mellbimbóm és a mell udvar.Ilyet nem szoktam érezni. Nagyon idegesít.Fájnak és érzékenyek is de ezeket be tudom annak,hogy lehet meg fog jönni.A hőm az elég magas mindig egyformán mérem. Eddig nem érdekelt de egyre jobban kezdek rápörögni,hogy lehet baba van.Fáradtabb is vagyok és ingerlékeny de a tünetekre tudom,hogy nincs mit adni.Szeretnék egy tesztet csinálni péntek vagy szombat reggel.Szerintetek?Köszönöm előre is nagy segítség lesz a válaszotok

feltettem mind a két görbém.

Ez a múlt havi: [link]


Ez a mostani: [link]


2016. dec. 22. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kicsit elszámoltad magad, mert múlt hónapban 15 napos volt a luteálisod ami teljesen jó, most a 11. napon vagy, és igazából még bármi lehet, nekem ennél furább görbém volt mikor babás lettem... Ilyen szép görbével sose voltam xD Bár nyilván ez azért ritkább :) Tünetek még koraiak. Tavaly voltam terhes akkor semmi tünetem nem volt, baba nem maradt velünk :( Most már a 10 dpo-n gyomorégés érzésem volt az alhasamban... másnap ebéd után megszédültem, aznap már halvány pozi lett. 11 .dpo- de csak 15. dpo-n a nemvárt napján volt egyértelmű. 12.dpo-tól émelyegtem ami azóta is tart.


Hőgörbémen annyi volt a jó jel, hogy nekem 11. dpo-n nem lefele araszolt ahogy szokott, hanem elindult felfelé. Így azt mondom, a holnapi hőd akár döntő is lehet, ha feljebb megy reménykedhetsz, ha marad vagy lejjebb megy akkor meg nem reménykednék, de persze akkor is lehet még baba. Én nagyon drukkolok, megmutatom az én babás görbémet.


<a href="https://www.fertilityfriend.com/home/5d9355/">My Ovulation Chart</a>


Szorítok és majd írd meg mi lett. Ha marad a hőd akkor szombat reggel szerintem tesztelhetsz egyet és facellt javaslok nálam az látszott hamar, x-epil az szinte majdnem negatív volt 13. dpo-ig.


Sok sikert!


8hkm

2016. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:Hát igen múlt hónapban késett a mensim.Majd bele örültem mert a teszt nega lett de 4 napot késet.Ha jól emlékszem akkor 32 vagy 33 napra jött meg.Akkor megfogadom ha hajnalban is ilyesmi lesz a hőm akkor szombaton megpróbálok egyet. :) Írni fogok :)
2016. dec. 22. 15:47
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

A terhes görbém az ilyen volt csak sajnos nem maradt velünk.

2016. dec. 22. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, 11. Dpo-n vagy, még bármi lehet. Én csak hétfőn, vagy kedden tesztelnék, mert késni még csak akkor fog, én azt azért megvárnám. Sok sikert!
2016. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hello.Ha olvasod még írok ahogy ígértem.

sajnos ma megjött.26 napra és 12 nap luteálissal. Remélem következő hónap sikeres lesz!

Áldott Boldog Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok.

2016. dec. 23. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem karácsonyi meglepi lett :S Kívánom, hogy az új év majd két csíkocskával induljon :)
2016. dec. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!