Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 33 hetes vagyok már egy...

33 hetes vagyok már egy hónapja keményedik feszül a hasam de most mäsodik napja a hüvelyemben olyan érzésem van mint amikor szültem és nyomnom kellett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom másképp leírni. A baba rengeteget mozog.
2016. dec. 22. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jósló fájások. Pihenj többet, mert még korai lenne a szülés.
2016. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azonnal doki vagy kórház.
2016. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pontosabban ugy tudnám leìrni mint amikor először szültem és mär ugy mentem be hogy 8 ujjnyira kivoltam tágulva ès nem tudtam leülne mert olyan érzés volt mintha valamin ülnék
2016. dec. 22. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:

És még mindig itt gépelsz? Dokid felhívtad? Nem gondolod, hogy ha már te magad mondod, hogy olyan mint mikor szültél, hogy baj lehet? :S Minimum telefon a dokinak, és ha tudsz még a kórházba is tessék bemenni egy kukucskálásra, nehogy baj legyen.... nem tudom miből vannak az idegeid, de én tuti, hogy már falra másztam volna xD


Kívánom, ne legyen semmi gond, de lehet, hogy tényleg ki vagy tágulva és tudtommal, ha a baba sokat ficánkol többet mint szokott az nem jelenthet túl jót...


Majd írj mi lett, de mindenképp tudjon róla doki :S


Drukkolok!


8hkm

2016. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi újság veled?
2016. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!