Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Nov.27.-én volt meg.35napos a ciklusom de van mikor késik.Ebbe a hónapba egyik este kb.másfél 2hete picit görcsöltem akkor az 1-szer.1hete szédülök jobban mint ezelőtt(szédülèses betegségem van).Hányingerem van.Illetve elég jó az étvágyam.A mellem nem feszül.Lehetséges ilyen korán tünet? Vagy valami mástól van? 26vagyok.
2016. dec. 27. 17:19
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Szia nekem november harmincadikán jött meg utoljára és 33 naposak a ciklusaim én is tapasztaltam tünetet mégpedig 3 napja nagyon kevés barna volt a wc papíron törléskor hányingerem van de nem fogom a terhességre bár örülnék neki. nem lehet hogy az a kis görcs az ovuláció volt? Elotte nem erezted még?
2016. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Amikor szeretnel, de akkor logikus, ha már kèsik
2016. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Szia.Nem ilyen szokott lenni a görcs ovukor.Nálad mik a tünetek?Novemberber 3.-án volt meg utoljára?
2016. dec. 27. 18:30
 4/52 A kérdező kommentje:
Most olvasom 30.-án jött meg Első kommentelő.Elnéztem kicsit😅.Neked tünetek? Mikor tesztelsz?
2016. dec. 27. 20:28
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is november 30-án volt meg utolsóra, 32 naposak a ciklusaim, én 29-én fogok tesztelni, de már alig bírom ki. Mivel Neked 35 naposak a ciklusaid, így kb. Te is akkora időzíthetnéd. Persze lehet, hogy még korán lesz. Az előző terhességemkor is 11. dpo-n teszteltem, nagyon bizakodó vagyok.
2016. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, én kisebb alhasi szúrkákat érzek már egy hete.
2016. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok(-Lilla) semmilyen tünetem nincsen csak reggel gyomorsav ami hol van hol nem de most eléggé erős illetve elmaradt a mellfeszülés ..vagy még nem jelentkezett?! menzesz első napja előtt másfél egy hétben mindig nagyon szokott fájni most semmi nem tudom ezt hova tenni. huszonkilencedikén vagy 30 adikán fogok tesztelni. De már tukon ulok.. a naptar szerint elsejere nem varom. szorítok mindenkinek csajok!
2016. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

Teszteltrtek? Van fejlemény?

-lilla

2016. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Köszike! :).Èn mèg nem mertem tesztelni nekem se feszül a mellem.Gyomorsav nálam is van.Megírom ha teszteltem.Nagy meglepetés lenne ha pozi.Sokat járok pisilni.Fura fémes íz van a számba.Lehet semmi köze ehhez.Ti mikor teszteltek?
2016. dec. 29. 15:53
 10/52 anonim ***** válasza:

Én ma reggel első pisivel teszteltem de sajnos negatív.. viszont még mindig nem feszül a cicim és semmilyen jel nincs a menstruációra.

Ha nem is lesz baba de legalább akkor jönne meg időben hogy ismét tudjuk próbálkozni. nektek sok sikert! mikor tesztelsz kérdező?

-lilla

2016. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!