Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Nov.27.-én volt meg.35napos a ciklusom de van mikor késik.Ebbe a hónapba egyik este kb.másfél 2hete picit görcsöltem akkor az 1-szer.1hete szédülök jobban mint ezelőtt(szédülèses betegségem van).Hányingerem van.Illetve elég jó az étvágyam.A mellem nem feszül.Lehetséges ilyen korán tünet? Vagy valami mástól van? 26vagyok.
2016. dec. 27. 17:19
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Èn se teszteltem azóta.Nálam még mindig nincs cici feszülés.Menszes előtt is szokott jelentkezni.B.ú.é.k.+pozi teszttel nektek :)
2017. jan. 1. 14:17
 22/52 anonim ***** válasza:

Boldog Új Évet Kívánok! :)

Hogy bírjátok ki? Ügyesek vagyok.

Nekem ma kellett volna megjönnie. Mély, alhasi görccsel kezdtem a napot, mint mikor megjön. Csináltam egy tesztet, megint irtó halvány lett, de legalább ott a csík.

Izgulok mindenkiért!

2017. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Este együtt voltunk a párommal de jobb oldalt a hasamaljánál beszúrt.Én se értem hogy bírom ki hogy ne teszteljek mikor máskor terhesség gyanukor már ez idő alatt 2-3megcsináltam.Lehet félek a csalódástól.Erősődik a halvány 2.-ik csíkod?Milyen tesztet csináltad?
2017. jan. 2. 08:13
 24/52 A kérdező kommentje:
*csináltál.
2017. jan. 2. 08:13
 25/52 A kérdező kommentje:
Mèg mindig megvan a jobb oldali fájdalom nem folyamatos csak akkor ha úgy fekszek mozdulok.Illetve legutobb 42napra jött meg.Tegnap voltam a ciklus 35napján.Nem értem mi lehet peteèrés lenne most?Sok minden lehet de hátha babo van a dologba.Tesztet csinálok holnap.Nálatok helyzet?
2017. jan. 2. 10:10
 26/52 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött még meg viszont a mellfájdalom jelentkezett nem annyira mint szokott de megvan .

az a furcsa hogy teljesen száraz vagyok és menszi elött egy-két nappal mindig szoktam barnázni, most meg semmi.

tegnap kellett volna megjönnie.. szívem szerint várnék még egy pár napot hogy biztosabb legyek, de holnap lesz az évfordulónk és lehet hogy reggel el lövök egy tesztet ..csak félek hogyan hatna a napunkra ha negatív lenne..

Milyennel tesztelsz majd? Én x epillel teszteltem 30án reggel full negativ volt.. -lilla

2017. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Szerintem én is X-epillel fogok tesztelni.
2017. jan. 2. 13:41
 28/52 anonim ***** válasza:

Csodaszép ajándék lenne! Nagyon-nagyon drukkolok!


Nekem ilyen lett az x-epil ma.

[link]

Hála égnek sokat erősödött a csík, csak nagyon lassan, első két percben még hómező volt, jól meg is ijedtem.


Nagyon boldog vagyok, kívánom, hogy Nektek is hasonlót mutasson!

2017. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)De jó lenne ha nekünk is pozi lenne.Köszi a szorítást :).
2017. jan. 2. 14:09
 30/52 anonim ***** válasza:

Gratulálok nagyon szép pozitív!!!

Remélem nekünk is ilyen szép lesz holnap reggel :-)

2017. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!