Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség?...

Lehetséges a terhesség? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Novemberben tobbszor is egyutt voltam a párommal védekezés nélkül, az utolso mentsruacios napomon is es az elsőn is.. (mielott megjött) decemberben felfázás miatt voltam a nőgyógyásznál nem állapított meg terhességet. Időben meg jött a menzeszem is 14-én 18-án elmúlott most viszont ugyanazokat a jeleket veszem észre magamon amit menstruáció előtt ( mell érzékenység, fáradékonyság, sokat eszek es ami furcsa ,hogy sokat járok pisilni ami lehet a felfazastol is de nem veszem eszre hogy fel lennek fázva.. A menzeszem mindig rendszeres napra pontos volt eddig mindig.. Ha 2 héttel előbb megjönne akkor nagy a baj? Vagy ez miért van?
2016. dec. 30. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
A helytelen írás miatt elnézést! :D
2016. dec. 30. 22:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vedekeztetek,termeszetesen lehet szo,terhessegrol is...mikor coltal nogyogyasznal? Ha nem olyan reg,es nem latott terhesseget,akkor miert lennel terhes?
2016. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*voltal
2016. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menstruációs napokon nagyon nehéz összehozni a dolgot. Ugye vérzés mellett kicsit nehéz a spermák dolga, meg szükséges, hogy peteérj akkor, amikor pont nem kéne. Szerintem ha azóta megjött, akkor nem vagy terhes.
2016. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A menstruaciom elott 2-3 nappal voltam dokinál kb..
2016. dec. 30. 22:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Kozben nem voltunk egyutt, csak közvetlen elotte es utanna
2016. dec. 30. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig van esely a teherbeesesre ha nem vedekeztek...de ha azota megjott,akkor nem ertem hogy min stresszelsz.
2016. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor fogok parázni ha 11 nappal előbb meg fog jönni mint kéne ..:/ mert szerintem ez nem normalis
2016. dec. 30. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Miből feltételezed h két héttel korábban jön meg? Akkor jön meg, amikor kell.
2016. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!