Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step 25-ös terhességi teszt?

One step 25-ös terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel második pisiből teszteltem és halvány pozitív lett. Elkezdtem szedni az utrot. Ma reggel is teszteltem ugyanezzel a teszttel és nagyon meg kell erőltetnem a szemem hogy lássam. Holnap a dm-ben veszek tesztet. Milyen tesztet ajánlotok? Lehet nem olyan jó a one step?

2017. jan. 1. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan adag one step tesztem, aminél 10-ből talán 4 mutatta csak a babát. Lehet, hogy te is kifogtál egy ilyen szériát. Szerintem bármelyik drogériás jó lehet. (Még az X-epillel voltak rossz tapasztalataim, így azt sem ajánlanám az elején, mert lehet, elbizonytalanítana.)
2017. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Így is bizonytalan vagyok már. Ha nem kellene az utro, talán nem is idegesítene ennyire.
2017. jan. 1. 17:31
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


A felső a tegnapi, az alsó a mai

2017. jan. 1. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Az utrót ne hagyd abba, mert az vetélést okoz. Egy szemet se lehet kihagyni/később használni. Én a helyedben várnék pár napot, és akkor tesztelnék újra. Nekem az X-epil 29 napon már bevált.
2017. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Holnap reggeli pisit tegyél el, aztán abból csináld majd meg a tesztet!

Erről a képről sajnos nem lehet tudni, hogy esetleg egy túl erős száradási csík, még ha színe is van picit, vagy pedig pozitív, és a negatív teszt a hibás darab. Mert tényleg sok hibásba is bele lehet futni. Én simán szavaznék egy halvány pozitívat, a saját tapasztalataim alapján.

Drukkolok, hogy holnap szép pozi teszted legyen! Az utro nem árthat.

2017. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Száradási nem hiszem mert 3 perc alatt lehetett látni. Holnap vagy holnap után kiderül. Köszönöm hogy írtatok! :)
2017. jan. 1. 19:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen volt nem vart elött mint a tied egy nappal.

A masik pedig 2 ora mulva ilyen lett: [link]

Soha többet olcso teszt.

Du pedig ilyen volt a digitalis teszt [link]

2017. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ott az one step tesztem.....no comment...

[link]

2017. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked! :)

Akkor lehet rosszat fogtam ki.

Nagyon örülnék ha baba lenne!

Attól félek hogy csak kémiai... próbálok a földön maradni, nem szeretnék pofára esni :(

2017. jan. 1. 20:11
 10/13 A kérdező kommentje:
És tényleg olyan mint az enyém! Nagyon reménykedem! :)
2017. jan. 1. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!