Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1héttel a nemvárt után 5mm...

1héttel a nemvárt után 5mm petezsák az UH-n!?

Figyelt kérdés
Az orvos nem volt túl biztató. Elképzelhető, hogy később volt peteérésem? Vagy készüljek a legrosszabbra :(?

2017. jan. 2. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nov 29-én kellett volna megjonnie, dec 6-án 5,5mm petezsakot láttak. Azóta már 16mm crl embrio és szivhang.
2017. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

5+4 hetesen (menses szerint) nekem 9,5mm-es üres petezsák volt (és barnáztam).


Előfordulhat, hogy későbbi peteérés volt, szerintem próbálj meg megnyugodni és nem stresszelni (tudom könnyű mondani), annyira nem tűnik nagy lemaradásnak.

2017. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kis terhesség esetén egy-egy nap is rengeteget számít!

Ne idegeskedj! Nyilván vissza kell hamarosan menned, addigra szépen nőni fog.

Kicsit hamar mentel, megsporolhattad volna ezt a pár nap ideget.

Nem lesz semmi baj!

2017. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem 5+5 napon volt 9,5mm petezsák, szikhólyaggal. Ciklus 14. napján fogant (lombik), azóta 10 hetes vagyok már.

Úgyhogy ne aggódj, nem olyan rossz eredmény ez, csak korai voltál...

2017. jan. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1hónap múlva rendelt vissza és nem irt fel semmit :/ nem sok idő ez egy kicsit? Par napja barnazgatok ezert is mentem ilyen korán, és halvány volt a tesztem is bár jol lathato, mult heten még alig latszodott.
2017. jan. 3. 08:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha barnázol és nem írt fel semmit, akkor menj el egy másik orvoshoz, vagy ügyeletre. Ott majd adnak egy kis progi pótlást!
2017. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján max. egy hét múlva menj el újabb ultrahangra. Nem akarlak megijeszteni, de akár méhen kívüli terhesség is lehet. Nekem már volt kettő, mindkét esetben volt "álpetezsák" méhemben, amit aztán felszívódott. Az másodiknál 6 nap késésnél volt 6 mm-es aztán két napra rá megjött rendesen, utána barnázás és már előtte is, de utána pláne volt fájdalom. A petezsák pedig felszívódott természetesen, mert az embrió a petevezetékben volt. Tényleg ne ijedj meg, de mindenre kell gondolni. Ha láttak volna már szihólyagot az megnyugtatóbb lenne. Az is lehet, hogy nincs semmi gond, esetleg egy hematóma miatt van a pecsételés, vagy akár vetélés előjele is lehet. De a halvány, nehezen erősödő tesztek , plusz pecsételés miatt sajnos benne van a pakliban a méhen kívüli is. Max. egy hét és keress fel másik orvost. Ha nem változik a petezsák mérete esetleg felszívódik, mindenképp nézzenek hcg hormont vérből.
2017. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

# 2-es vagyok.

Ha barnázol SOS menj másik dokihoz.

Sztk-ban is fogadniuk kell időpont nélkül.

2017. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hat most jol megijesztettetek :((( jovöheten elmegyek a maganorvosomhoz, remelem előzékenyebbek lesznek ott és jobban megvizsgál az orvos. Hogyan és mikor vették észre a méhen kívülit?
2017. jan. 3. 09:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Én kb. este 8-kor kezdtem barnázni, 10-kor már az ügyeletes orvos vizsgálójában voltam, rögtön utána kiváltottuk a gyógyszert és elkellet kezdeni, mondta is a doki, hogy melyik patika van ügyeletben, oda menjünk.


Te tudod..., de én nem várnék 1 hetet vele, még 1 napot sem.

2017. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!