Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1héttel a nemvárt után 5mm...

1héttel a nemvárt után 5mm petezsák az UH-n!?

Figyelt kérdés
Az orvos nem volt túl biztató. Elképzelhető, hogy később volt peteérésem? Vagy készüljek a legrosszabbra :(?

2017. jan. 2. 20:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Uzsokiba tudok menni ügyeletre szerintetek? Én sem akarok várni, de nagyonjó ez az orvos akinél voltam éa bizom a szakértelmében. A barnázásom már 2napja szinte nemis barna alig van kis szine.
2017. jan. 3. 09:58
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett azóta? Én is a petezsák mérete miatt aggódóm, és engem is nagyon elkeserítettek.4 mm petezsák 4+6 hetesen.
2017. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
szia! azóta 9mm lett a petezsák, de 9nap elteltével.. 2hét múlva újra UH. :/
2017. jan. 12. 11:31
 14/16 anonim ***** válasza:
borzasztó ez az időszak. Én is várom éppen, hogy mi fog történni. Nemrég volt egy missed ab-om, annyira örültem, hogy újra sikerült, és most ez a bizonytalanság borzalmas. Nálam 4+6 hetesen 4 mm petezsák van, de a doki szerint nagyobbnak kellene lennie:( Szurkolok, hogy minden rendben legyen Nálad.
2017. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az én történetem nem végződött jól. nem fejlődött a terhességem..csak két üres petezsákom maradt.hétfőn gemini missed ab.:( aki babás annak továbbra is boldog baba várást!
2017. febr. 1. 19:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, kitartás.
2017. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!