Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem digitális+ os Clear Blue...

Nem digitális+ os Clear Blue rol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Akik használták azok véleményére lennék kiváncsi,volt nálatok pozitiv eredmény terhesség nélkül?
2017. jan. 3. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Fals pozitív nagyon ritkán szokott lenni egy teszt. Ha egyértelműen ott a 2. Csik, (nem fénybe tartva meg ide-oda forgatva), akkor az ppzitív.
2017. jan. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lett csak +, amikor tenyleg terhes lettem. Akkor viszont mar a 14. dpo-n es nagyon erosen (joval erosebb lett, mit a kontrollcsik).
2017. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 2x használtam, az elsőt 12. dpon és nagyon halvány pozi lett, majd 15. dpon erősebb lett már, terhes is voltam.
2017. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fals pozi nekem nem volt, de hibás tesztet viszont kifogtam belőle, többet nem vettem, túl drága, az érzékenysége pedig ugyanolyan, mint egy 300 forintos tesztcsíknak.
2017. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a teszt, mivel kék színű a csík. Hacsak nem keverem valami màssal. De ha halvàny akkor nem jól látható. De én millió tesztet kipróbáltam és fals pozi soha nem volt.
2017. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tobb terhessegemnel is hasznaltam. A nem vart mensi napjan mar egyertelmu pozitiv volt mindig, de egyszer hasznaltam 3 nappal korabban is es akkor is halvany pozitiv volt.

Nem adott fals eredmenyt soha.

2017. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb teszt, szinte mindig ilyet veszek vagy digitálisat, sosem csalódtam még.
2017. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!