Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délben voltunk együtt,...

Tegnap délben voltunk együtt, ma pozi az ovuteszt. MA este vagy holnap reggel legyük inkább együtt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 14:36
1 2
 11/12 anonim válasza:

Lehet, hogy röhejes lesz, amit leírok, de nekünk így jött össze. :)

Ha kb. tudod, h mikor van a peteérésed, akkor érdemes abban a kb. egy hétben kétnaponta együtt lenni. Mondjuk ha épp ciklus felénél van, akkor az előtte lévő napokban, és utána is.

Én is elég türelmetlen voltam, és az első sikertelen ciklus után vettem az ovulációs tesztet. Már a ciklus legelső napjától kezdtem használni minden nap, hogy lássam, egyáltalán mit mutat. Amikor egy kicsit pirosabb lett a csík, mint a korábbiak, akkor kezdtük a "célzatos" együttléteket. Minden aktus után úgy 15 percig gyertyaállásban maradtam, és mindezek mellett már szedtem terhesvitamint, és az utolsó ciklusom alatt méhpempőt is.

Nem tudom, mi segített, lehet, hogy amúgy is összejött volna. A teszt mondjuk segítség volt annyiban, hogy tudtam, mikor vagyok termékeny időszakban. A gyertyázás állítólag hasznos, a méhpempő meg egyébként is jó immunerősítő, szóval veszíteni nem lehet vele. :)

Méhésztől vettem, hűteni kell, különben tönkremegy. A méhpempős készítmények, mint kapszula, ilyesmi, szerintem nem sokat érnek, alig van méhpempő tartalma.

10 hónap után én már piszok dühös lennék, de amúgy meg még ez is normális. Meddőségi vizsgálatot is csak 1 év sikertelen próbálkozás után javasolnak.

Amúgy szerintem a túl gyakori együttlét nem jó, akár cáfolták, akár nem. És nem tudom, a párod milyen életet él, de neki is érdemes odafigyelni pl. a táplálkozásra, és a dohányzás, alkoholfogyasztás abbahagyására. A méhpempő neki sem árt. Plusz ami még eszembe jutott, hogy ha túlsúlyos vagy, az is ronthatja az esélyeket, ebben az esetben érdemes megpróbálni leadni pár kilót.

2017. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ja, azt kifelejtettem, hogy abban a ciklusban terhes is lettem, amikor elkezdtem a teszt+méhpempő kombinációt.

Utána meg jó ideig attól rettegtem, hogy el ne vetéljek. :)

Most két éves a gyerekem, most már egészen más dolgok miatt rettegek vele kapcsolatban. Csupa rettegés az élet. :)

2017. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!