Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor együtt voltunk,...

Hanga86 kérdése:

Peteéréskor együtt voltunk, rá 10napra pár csepp vér, barnázás, mindjárt megjön érzés, nemvárt első időpontja előtt - teszt. Járt így valaki, mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23-án volt peteérésem,így aznap,24-25-én is együtt voltunk a férjemmel.Jan.2-àn pár csepp vér volt,barnázás,így azt gondoltam hogy előbb megjön mert szúrt a petefészkem(90%ban a jobb) és mindjárt megjön érzésem volt.De azóta sincs semmi,ma már alig érzem a fájdalmat.Amúgy nekem mensi előtt 1-1,5héttel borzasztóan fáj a cicim,de most semmi.Péntekre (6.)nem várom,pontosabban addig már abszolút nem kéne megjönnie.Ma reggeli tesztem -,az új Predictor Earlyvel.Péntek reggel megint csinálok,egy 25-sel.Dokihoz 11-re van időpontom de eredetileg nem ezért.

Első babás hónapunk és borzasztó mérges leszek ha pont most szórakozik velem a szervezetem.

Volt már valaki hasonló cipőben?Beágyazódás lehetett?Pé óta hol full,hol félig fáfrányos a PG53,ill ovu tesztcsík is +.



2017. jan. 4. 19:15
1 2
 11/16 Ági83 ***** válasza:
Ma reggel halvány két csíkos facelle tesztem lett! :). 2-3 nap múlva csinálok azért még egy X epileset. Nektek drukkolok,írjatok!
2017. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ági83!Szívből gratulálok,vigyázz magadra.Ahogy reggel is írtam,nekem -,de azóta sem változott semmi.Szerda előtt biztosan tesztelek még,de aznap du.már úgyis megyek dokihoz.Írok még mindenképp!
2017. jan. 7. 13:50
 13/16 Ági83 ***** válasza:
Köszönöm! Várom a fejlemémyeket és szorítok Neked! :)
2017. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Murphy törvénye,hogy aznap jön meg,amikor dokihoz megyek.Nincs baba,de amit meglehetett nézni,megnézte és minden oké,csak türelem és jönni fog a baba.36napos lett így a ciklusom most.Remélem a kövi hónap sikeres lesz.Neked boldog babavárást kívánok!
2017. jan. 11. 19:56
 15/16 Ági83 ***** válasza:
Sajnálom! Talán a kövi hónap sikerül! Kitartást!
2017. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ági83! Mi van veled azóta? Leírnád nekem,h hány naposak voltak a ciklusaid és mennyivel a nemvárt előtt volt a vér és volt e más tüneted? Most én vagyok hasonló cipőben (remélem).köszi
2017. febr. 9. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!