Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél éve nem tudok teherbe...

Másfél éve nem tudok teherbe esni? Mi lehet a baj ha nem jön a baba!? Vizsgálatok mind2nél rendben volt.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van-e vagy volt-e valaki olyan helyzetben mint èn.1,5 ève szeretnènk babát a férjemmel,mind ketten voltunk vizsgálaton,minden rendben van....de mégsem jön.Kérdeztem a nőgyógyászt de nem tudott válaszolni hogy igy is mi lehet a baj.

Próbálok nem rá stresszelni mert tudom hogy az sem jo,de elèg nehèz amikor havonta èr csalódàs...hogy megint megjött.Valaki esetleg aki hasonló helyzetben van vagy volt,ötlet,tipp???

Köszönöm/S-26



#Nem jön a baba. #Màsfèl ève. #Teherbe esès.
2017. jan. 5. 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ezek szerint egy hormonsorod volt összsen?

IR-t néztek? pajzsmirigyet?

belinkelnéd az eredményeidet?

ne nőgyógyászhoz menj,hanem endokrinológushoz!

2017. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy év után derült ki (össze vissza küldözgettek az orvosok),hogy inzulin rezisztenciám van,ajánlom az endikronológust. Egyébként két év után estem teherbe. Kitartás!
2018. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!