Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes 4 napos kismama...

5 hetes 4 napos kismama vagyok. A hcg m szépen emelkedett. A Dr nő mégsem talált semmit nálam.4310 volt a hcg. Elotte 510.10 nap múlva kell vissza mennem. Volt esetleg igy már valaki hogy nem találták a babát?

Figyelt kérdés
Teljesen kètsègbe vagyok esve.....mi lehet a baj?
2017. jan. 5. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj el egy másik dokihoz !


A hcg szinted teljesen megfelel a terhességi korodnak.

Biztosan van ott valami alakulóban, ne idegeskedj.


Petezsákot látott már ?


Mert ha igen, akkor meg főleg nem törvényszerü 5+4 hetesen embriót látni inkább a 6-7 héttől már és akkor már van szív pulzálás is.


Ne idegeskedj, azzal csak ártasz magatoknak !

2017. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt sem látott. Vmit bejelölt az uh os kèpen de semmi több. Annyit mondott odabent minden rendben van. Vsak èpp semmit nem talàlt. Akkor hogy lehet minden rendben?
2017. jan. 5. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy sz@r minőségű az ultrahang gépe.


ezért írtam hogy menj egy másik dokihoz !

2017. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Méhenkívülit kizárta? (Bár annál nem emelkedik ilyen szépen a hcg.)

Nekem 2 ugyanakkora petezsák közül egyet észrevettek, egyet nem... Szóval elnézhető.

Én tuti elmennék egy másik orvoshoz!

6000 feletti hcg-nél már szívhangnak is lennie kell.

2017. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, még nagyon kicsi, és vagy a dokinő volt béna, vagy az uh készülék régi. 10 nap múlva lesz szívhang is.
2017. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mehekivulinel gyorsan kiderul ha az a helyzet. Mert fajdalommal jar mar ennyI idos terhesen.

En valtanek dokit. Vagy element egyszer most magànba

2017. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat egy nem mai 2D s uh gepe volt. Elmegyek 10 nap mulva controllra. Ha semmi akkor csakis magan orvos jöhet szoba. Köszönöm a valaszokat.
2017. jan. 5. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális ha még nem látta, uh gép függő is. Nekem egy éve, 4 hét 6 naposan 2-3 mm-es petezsáknak mondható pötty látszódott, de nem mondták 100%-ra hogy ez a baba. Sajnos pár éve volt méhen kívüli terhességem, semmiben nem különbözött a normál terhességtől egészen a 7.-ik hétig, ugyanis hirtelen jött a fájdalom, a HCG szint vérből ha jól emlékszem ekkor már 22000 volt. Ezt csak azért írtam, mert sokan azt mondják hogy méhen kívülinél nem emelkedik annyira a HCG.

Nyugodj meg, ha nincs komplikáció elég 10 nap múlva menned, akkor már szívhang is lesz! :)

2017. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszodat! Kezdek megnyugodni.
2017. jan. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!