Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok hasonlót? 33...

Tapasztaltatok hasonlót? 33 hetes kismama vagyok, ma a védőnő cukrot talált a vizeletben. Felküldött a körzetihez, a vérteszt nem mutatott emelkedett vércukorszintet.

Figyelt kérdés
A nőgyógyász terheléses cukorra küldött, de azt mondta, hogy előfordul terhesség alatt előfordul a vizeletben cukor.
2010. ápr. 2. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a párom kisfiával (7 éves) volt hasonló, cukrot találtak a vizeletében, másnap a vérteszt nem mutatott semmit, úgyhogy a terheléses vizsgálattól eltekintettek. Egyébként a Heim Pálban vizsgálták. Nekünk azt mondta az orvos, hogy előfordulhatott attól, ha sok édességet evett. Boldog babavárást!
2010. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az előző válaszoló irta.Nekem azt hiszem a 2. vizelet tesztemnél volt benne cukor,de emlékszem pont előtte ettem palacsintát.Mondta is a védőnő hogy biztosan amiatt lehetett.Azóta sincs semmi gond vele.Azóta figyelek erre,hogy vizelet adás előtt nem egyek pár órával édeset.Te nem ettél valamit?33+5hetes km
2010. ápr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akciós cukros löttyöt ittam egész este, mármint előző nap este...
2010. ápr. 3. 12:29
 4/5 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Nekem az elsö pillanatol van cukor a vizeletemben a cukorterhelésem mégis tökéletes lett!!Az édességet egyálltalán nem kívánom.Hizni sem híztam meg drasztikusan kb 7-8 kg idáig.Most vagyok 29+4 hetes.Probálok még jobban odafigyelni az étkezésre és igazán ennyi amit teszek.

Kellemes Húsvétot Mindenkinek:):)

2010. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem a körzetivel és a nőgyógyásszal is, mind a ketten azt mondták, hogy ilyenkor a vese másképp működik, előfordul. Biztos ami biztos szerdán újabb terheléses cukor. Imádom a glükozos löttyöt. :s
2010. ápr. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!