Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme a védőnőnek? Az...

Van értelme a védőnőnek? Az összes környékbeli kismama és a barátnőim is lemondták és most én is vacillálok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
68%
Második gyerekkel a harmadik védőnőnél tartunk, és mind hasznos volt eddig. Meg nekem jó érzés, hogy néha ránéz a gyerekre, ha valami nem oké kiszúrja, segít ha bármi nyűgöm van.
2016. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
67%

Fura ismeroseid lehetnek.

Nekem egy ismerosom sem mondta le. A vedono nem ellenseg, megha nagy divat is lett ocsarolni, lekezelni oket.

2016. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk az életünk mentette meg, ő észrevette amit az orvos nem, úgyhogy igen, szerintem hasznos. Persze közöttük is, mint minden dolgozó között vannak jobb és rosszabbak, de alapjáraton nagyon is hasznosak tudnak lenni.
2016. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
16%
semmi a világon.Ha olyan gond van,akkor orvoshoz fordulunk,mert az ért is valamihez. fogalmam nincs mire jó az egész azon kívül,hogy néhány munkanélküli háziasszonyanak állást adnak egy himi-humi suli után amitől rögtön orvosnak,meg őrmesternek képzelik magukat.
2016. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
63%

Egeszsegugyi foiskola.


Ertelmi szinvonal.

2016. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
80%
4es, akkor végezd már el légyszives ezt a himi humi sulit... ahol van több félév anatómia, gyermekgyógyászat, szülészet, gyógyszertan, élettan, biokémia, biofizika, patológia, nőgyógyászat stb... hajrá... ha idén beadod a jelentkezésed, szeptembertől már kezdheted is:-D
2016. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 4es!! 4 év főiskola amit el kell végeznie a védőnőnek,ami elég kemény!! Szerintem szükség van ránk!! Egy védőnő...
2016. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
60%
A védőnőket ott képezték, ahol minket. Nem himi-humi a képzés. Viszont én a miénket szeretném lemondani. Egy 60-70 év közötti néni, aki szerint 3 hónapos kortól lehet hozzátáplálni, a csukló pocakbabám nem biztos, hogy él és még sorolhatnám. De az orvosainkat lehülyézi. A nőgyógyászt, a gyerekorthopédust, a gyerekorvost, mindet.
2016. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk eddig 3 volt. Az első 2 sokat segített, tanácsot adott. A 3.at 4 éves státuszra kaptuk, hát borzalom egy nő. Már többen panaszt tettek rá. Elérhetetlen. 4 éves státuszon közölte, hogy a fiamnak túl nagy a súlya és fogyóztassam mert 18kg az előírt 16 helyett hát konkrétan a pofájába röhögtem, mikor örülök ha valamit megeszik a gyerek. De ezért nem mondanám le.
2016. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
21%

tényleg,és mi szükség rátok,már ne haragudj?hallgattok félévet ebből,egyet abból,és mi haszna?

se szülésznek nem jók,se orvosnak,se semmit nem tanulnak meg rendesen.mindenhez hozzászagolnak egy kicsit,de az egésznek mi haszna? gyógyszerészetet hallgat? remek.És mit kezd vele,gyógyszereket fog felírni?

ha szülésznő kell,akkor azülésznőt keresek,ha orvos kell akkor meg azt.

mi értelme valakinek,aki semmihez nem ért viszont belemászik idegenek családi életébe,és tisztelet kivételnek,de túlfontoskodják a szerepüket,talán azért mert valahol mélyen ők is érzik,hogy az egész nem jó semmire.

2016. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!