Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mimor volt peteéré...

Szerintetek mimor volt peteérésem? 16. án? Vagy ahova behuzta a program? Az eddigi ciklus alapjan, meg ahogy megkene jonnie stb 16. án

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?volt valakinek ilyen még?

2017. jan. 6. 11:42
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

Jaa.. Tegnap előtt írtad.. Akkor már 10.dpo

😊😊

2017. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
De izgiii😁😁😁 remelem, mindketten örűlhetünk.en epp azt szamoltam, h ahova ő húzta, ahhoz kepest mar holnap a 12.nap😍😍😊 rem a teszt mutat mar vmit
2017. jan. 13. 21:08
 33/59 A kérdező kommentje:
Na, mára feljebb ment 37,2 re. Boldog vagyok😊teszt..hát, kba csík helyet latom..de nagyjabol semmi😅😆
2017. jan. 14. 08:39
 34/59 anonim ***** válasza:
Oo dejo! Az jó ha feljebb ment a hő! Nekem. Fáj a derekam. Sose fájt még! Szurkal ilyen nyilalasokba, meg a szemérem csontom, meg olyan mintha ilyen "eleven seb" módon lenne érzékeny a méhem. Ez már kB 2nap ja..ja meg a mellem.. Bár az előző hónapba ovutol fájt, most ovu után 6nappal. Én ma hamarabb keltem jóval a szokásosnál és a 6orat se aludtam meg.. Így értelmetlen a hőt megmerni ma. :( De tényleg ez a derék fájás.. Ez mindig eszembe juttatja ha esetleg elfelejteném. :D sztem addig ne tesztelj amíg ki nem marad a nem várt, mert ha esetleg pozitív is, menzes előtt lehet al pozitív úgymond, hogy a baba mégse dönt az élet mellett.. És akkor megjon ugyan úgy a menzesz. Tuuudom Tudom.. En sem vártam még meg sosem. :D de most igyekszem :D
2017. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

Az azert bíztató, h ennyi tuneted van😍 nagyon drukkolok neked. Jó, h telneke a napok is. Ma mar elégge görcsöl a hasam..remelem nem lesz semmi.

Holnap majd merd a hődet és mesélj😉😊 kivancsi vagyok. Remelem felment már😊tesztelni nem fogok ja, mert csak elszomorít. Majd hétfő, kedden😊addigra mar csak lesz vmi😉 [link]

2017. jan. 14. 10:40
 36/59 anonim ***** válasza:

Napközben is megszoktam mérni a hőm, és most is ugyanúgy megemelkedett. Te hol mered a hőd?

Első baba lenne? :)

2017. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
Az, hogy görcsöl a hasad, jelenthet jót is! Nekem is fajdogal, olyan mintha néha behuzná ilyen mensi görcs. :) Én is drukkolok!!!
2017. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

Bemasolom az én diagrammom, rossz helyre húzta a ciklus.hu, onnan nézd ahol van a pozitív ovu jel. :D mind 3om írást én írtam.. :D

[link]

2017. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:

Naaa hat ez is jól alakul😊😊😊😊😊 latm neked is jó kesőn volt. Lehet ez hozza meg a sikert mindkettonknek😁😁😁 de jó, h már latoma tied is😉😊 szupi

A hasfajas..olyan hulyen van ez kitalalva, h ugyan úgy jelent jót, meg rosszat😂😣😃 a lányomnál mar rég pozi volt a teszt, de még hetekig aggodtam, h megfog jonni..mert fájt mindig

2017. jan. 14. 13:36
 40/59 anonim ***** válasza:

Ó akkor te már "tapasztaltabb vagy" 😊😊

Azért írom idéző jelbe mert minden terhesség más más, legalábbis ezt olvastam. :D Nekünk első lenne. 😊😊

2017. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!