Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mimor volt peteéré...

Szerintetek mimor volt peteérésem? 16. án? Vagy ahova behuzta a program? Az eddigi ciklus alapjan, meg ahogy megkene jonnie stb 16. án

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?volt valakinek ilyen még?

2017. jan. 6. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg nem akkor volt ovum amikor azt hittem... Most húzta újra be.. Így vagyok 4.dpon. De nagyon furán érzem magam. Inkább ilyen lelki tünetek vannak. Egész álmomat vegig sírtam, meg ilyenek..feltekenysegi jelenetek.. Pedig nem vagyok féltékeny típus! Remélem 2csikocska,es egy egészséges kisbaba lesz a végeredmény. :)
2017. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
Első voltam *
2017. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

Ma vagyok 30.napon, szerintem 13pdo n..teszt negativ. De a tunetek pedig nagyon durvak. Mar a hasam is gorcsol..úgyh kivancsi leszek..de minimummbeteg vagyok😉😊


Első

Újra húzta? Az szép😮 esegyet ertesz vele? Akkor emg jo sokat kell varnod😣 en ha az ovet nezem, ahova o huzta akkor a 8.napon vagyok. Az s ejobb😆

2017. jan. 11. 13:59
 24/59 A kérdező kommentje:

Rájottem, h minden tunet a kimerultseg miatt van, ugyh tegnap rapihentem kicsit ma mar nem erzek semmit..úgyh ezek nem jelek voltak. A hő még jó.. de ha holnap se mutat a teszt semmit, akkor csaka gépnek volt igaza es kesobb volt😂


[link]

2017. jan. 12. 11:07
 25/59 anonim ***** válasza:
Hát nekem ma lejjebb esett a hőm kicsit, és ugyanúgy bő tojásfehérjés nyák van több napja.. Nem értem.. De már kicsit belefaradtam. :D szurkal a hasam itt ott, megvettem a teszteket de majd csak akkor tesztelek ha 4napig még fent marad a hőm és nem ugrál kicsit sem :D
2017. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

Sajnalom, de hatha holnap felmegy még. Megmutatod a gorbed?

En is picit belefaradtam mar..de nekem ma is fent van még. Ami azert erot ad. 32.ciklus nap..remek..de mar egyet ertek peogival, h akkor volt ovum. Ígymeg vna par napom. Rem lassan eldol vegre.írj , hh alakul

2017. jan. 13. 11:09
 27/59 A kérdező kommentje:
Most mar nekem is csak lelki eredetu erzeseim vannak,a hasam gorcsolgetm nem szúrkál. Folyasom meg wgyaltalan nincs. Ami rem jó jel, mert eddig volt vizes mindig elotte.
2017. jan. 13. 11:10
 28/59 anonim ***** válasza:
Nem tudom h kell bemasolni, és nem ciklus.hu n nézem. De 36,4-5 helyett 36.8 a hőm, és vissza ment!!nekem bő híg tojásfehérjés folyasom van, ami ilyenkor nem szokott lenni. Fajdogal a mellem meg a derekam, medence csontom. :) 7. Dpon vagyok 17.napra szokott megjonni vagy előtte. 1 nappal. :) még van 10nap a tesztelesig...... :(
2017. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
Na drukkolok. Har a tuneteid siman lehetnek mások is, mert a 7. Nap meg eleg korai, a beágyazódashoz. De remeljuk igy marad es lesz vmi
2017. jan. 13. 14:11
 30/59 anonim ***** válasza:
Igen igen,még korai. De kB egy napon járunk! :) te 8.dpo ha jol emlékszem, én pedig 7.:D poén lenne, mindkettőnknek baba, és egyszerre szülnénk :D
2017. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!