Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mimor volt peteéré...

Szerintetek mimor volt peteérésem? 16. án? Vagy ahova behuzta a program? Az eddigi ciklus alapjan, meg ahogy megkene jonnie stb 16. án

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?volt valakinek ilyen még?

2017. jan. 6. 11:42
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

Izgulok, h mi lesz😊 egy eve próbalkozunk, de msot ugy dontottunk ez az utolsó hónap🙂 úgyh nagyon bízok benne..

Igaz van mar egy lanyom, de..jó lenne😍 ha végre osszejonne. Ma egy tizedet leesett, de így is 37

2017. jan. 8. 14:40
 12/59 anonim ***** válasza:
Én nekem. Még van 7napom a nemvartig. De fáj a hasam alja, meg a medence csontom meg a derekam feszül, fáj a fejem, szurkal a hasam alja, és émelygek kicsit. Írj majd, hogy miujsag!! :)
2017. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
Első voltam.. Meg a sokat írós! :D
2017. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

Uh drukkolok akkor neked is😊😊 nekem ez az elso, h nem faj a hasam😊

Na mindegy.. írok majd, irj te is😊😉 miota próbalkoztok?

2017. jan. 8. 23:18
 15/59 A kérdező kommentje:
Kedves első..akkor mar te is úgy latod, h nekem rossz helyre húzta?
2017. jan. 8. 23:20
 16/59 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én szerintem is rossz helyre húzta. :)

Nekünk első gyerek lenne, és igazából nem is próbálkozunk még annyira.. Csak együtt vagyunk ha tudunk. Nekem pcos em volt fog.gatlo után, azért hőmérőzgettem. De most valahogy egészen máshogy érzem magam.. Hirtelen féltékeny lettem ami nem voltam.. Tudod.. Mint mikor már az van benned h "a gyereked várom.. Te meg mással beszélsz??" Fura. :) nekem is össze vissza húzta a ciklus.. Ki se tudok igazodni..nekem most azt írta h 11dpon vagyok szerintem holnap lehet tesztelek egyet. Hátha! :) te mikor fogsz tesztelni? Van valamilyen tüneted?? :)

2017. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:

Ha nem jo helyre huzta akkor holnap tesztelhetsz egyet, 13.dpo :)

En ugy gondolom jo helyre huzta mert ha 16 a jo akkor utana 2 napot vagy azert esett a hod mert hormon problema allhat fenn hiszen ovu utan emelkednie kell a honek az eses nem jo...vagy azert esett mert 16.napon probalkozott a szervezeted a tuszorepeszteshez, nem sikerult es ujra probalkozott es amikor behuzta akkor meg is volt az ovud. A hod is szepen alalult hozza ugyhogy eeeen szemely szerint a gepi ovuhoz drukkolok :)

2017. jan. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
Az eses amúgy nem hormon probléma, hanem ovu utan visszaesika hő 3-r.napon mindig. Bnomnek akinek osszejott, neki is epp így alakult amúgy, h ket nap leesett. Mindjart mutatom
2017. jan. 10. 09:05
 19/59 A kérdező kommentje:

Uha linket nem tudom cska foró van😂azt nem tudom feltolteni na mindegy neki is epp így alakult, de nekem is az eloző havi, ugyha visszaeses teljesen normalis ovu utan.


Első😊 hát..most par napig nagyon hanyingerem volt..de agyomrom is fura volt..3nap.. a hőn is latni h volt vmi gond. De ez betegseg volt inkabb. Mára minden ok..tunet semmi, de meg a megjonni erzes is csak ma volt talan...picit.

Teszt..tegnap mar volt..hat.. egyiken van egy nagyon halvany..de csinaltam egy masikat..igaz nem elso vizeletbol azon semmi..úgyh várok meg. Elvileg csütörtökre nem várom


Te mikor tesztelsz?

2017. jan. 10. 09:08
 20/59 A kérdező kommentje:

[link]


Latni a rosszulletem okat😂

2017. jan. 10. 09:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!