Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 8 hetes uh. -n 2 hettel...

A 8 hetes uh. -n 2 hettel kisebbnek latszott a babam, szivhang nelkul. Volt mar valaki hasonlo helyzetben es utana a kovetkzo uh. -n minden rendben volt?!

Figyelt kérdés
Olyanok valaszat varom, akik biztosak (voltak) a terhesseguk koraban, mint ahogy en. Tudom mikor volt a peteeresem es nem lehet 6 hetes a baban. Viszont a merete alapjan annyi es szivhang sincs. Nem sok joval biztatnak a dokik.
2010. máj. 4. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mérete alapján a sógornőmnek is azt mondták, h kisebb, de egyébként ott azt mondták h minden rendben.....és rendben is van most is

a szívhang fontos lenne, de lehet h csak nem találta....bénázott......

mellfeszülés, hányinger? van még? mert állítólag az jó jel!

egyébként meg ne stresszeld magad, mert az nem tesz jót! drukkolok értetek!

2010. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy 8 hetesen 5-6 hetesnek látszott, szívhang nélkül. Sajnos missed ab lett. :(

Mit mondtak? Mikor mész újra? Hátha csak később ágyazódott be. Embrió látszott? Vagy csak petezsák?

2010. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
19:37-Volt mellfeszules, hanyinger... par hetig az elejen , de 1-2 hete mintha elvagtak volna. Ha lenne meg mindig , nyugodtabb lennek. 9+4 hetes vagyok ma.
2010. máj. 4. 19:54
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyebkent ket kulonbozo helyen is voltam, par nap elteressel es mindket helyen azt allapitottak meg, hogy valszeg 6 hetesen megallt a baba a fejlodesben, de jovo keddre hivtak vissza. Addigra kiderul biztosra.
2010. máj. 4. 19:55
 5/15 A kérdező kommentje:

19:41- Latszodott az embrio, 5mm volt, ami ugye 6+1 hetesnek felel meg, dehat akkor mar 8+2 voltam, amit tuti, mert a peteeresem napjat is tudom. Szivhang sajnos nem volt. Valszeg nekem is mutet lesz.

Neked kidobta a szervezeted? Mert en egyaltalan nem verzek, pedig allitolag 3 hete elhalt a babam. :-(

2010. máj. 4. 19:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem tudlak semmi jóval biztatni. A én terhességem is 6 hetesnek látszott UH-n, de akkor már 8 hetes is elmúltam. Missed ab lett nálam is a vége. :(

Sajnálom!

2010. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok, a missedem utáni terhességnél 6+1nél 4-5 mm volt az embrió, sejthető szívhanggal. Előttenekem embrió nem is fejlődött, csak a petezsák.

Írod, hogy 2 helyen is voltál uh-on. Volt közte különbség? Méretben?

Nagyon szorítok neked!!

2010. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Masodik! Egyik uh.-n vasarnap voltam, ott 5.1 mm-t mertek, par napra ra (kedden) a korhazban pedig, eloszor 4-et es mikor mondtam, hogy par napja meg mennyi volt,azt mondta max. 5-re tudja kihozni. Eleg jo minosegu gepek lehettek, mert az elso hely egy magan uh. volt a 2. meg korhaz, de a korai terhesseg reszleg.
2010. máj. 5. 05:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnap voltam dokinál, március 2-án menstruáltam utoljára, 14-én full pozi volt az ovutesztem, másnap negatív. Csak ezen a két napon szeretkeztünk, szóval én is tudom, hogy mikor fogant a babánk. De nekem csak 6+3hetes terhességet állípított meg a doki, pedig már 2-3héttel több vagyok. Szívhang még nincs, én is jövőhéten megyek vissza. De az orvos azt mondta, hogy ő mindent rendben lát, viszont az elismerte, hogy a mensi alapján, meg, hogy főleg tudom mikor fogant, már 9hetesnek kéne lennem. :( Azt mondta az orvosom, hogy sok ilyen eset van, mikor a baba nehezebben indul fejlődésnek, de mire vissza rendeli a kismamákat, már be is hozzák a korukat. :))
2010. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolso hozzaszolo! Barcsak igazad lenne! Ez most kicsit feldobott. Koszi, hogy ezt megosztottad velem. Talan meg van remeny akkor. Gratulalok a babahoz! En febr. 26.-an menstrualtam utoljara es marcius 15.-en volt pozi az ovu teszt (ami hetfo) de elotte csak csutortok-pentek voltunk egyutt. Utana meg 4-5 nappal kesobb csak, ugyhogy akkor nem foganhattam mar meg.
2010. máj. 5. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!