Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 8 hetes uh. -n 2 hettel...

A 8 hetes uh. -n 2 hettel kisebbnek latszott a babam, szivhang nelkul. Volt mar valaki hasonlo helyzetben es utana a kovetkzo uh. -n minden rendben volt?!

Figyelt kérdés
Olyanok valaszat varom, akik biztosak (voltak) a terhesseguk koraban, mint ahogy en. Tudom mikor volt a peteeresem es nem lehet 6 hetes a baban. Viszont a merete alapjan annyi es szivhang sincs. Nem sok joval biztatnak a dokik.
2010. máj. 4. 19:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem a doki nem mondott semmi biztatot, hogy nyugi meg barmi lehet...hanem epp ellenkezoleg. Nem mondta biztosra, de mindketto azt allapitotta meg, hogy valszeg mar nem fejlodik a pici. Ez volt az elso uh. es egy alapjan nem akartak itelni, mert ugye nem tudhatjak elotte milyen volt.

Neked miert volt ilyen keson (9 hetesen) az elso uh.? Mert elso volt, igaz?

Mereteket tudsz esetleg?

Gondolom nalam valami olyasmit is lattak az orvosok, amit nekem nem fejtettek ki, de amibol nyilvanvalo, hogy valami nem stimmel. Nalad meg mindent rendben talaltak szerencsere.

2010. máj. 5. 20:49
 12/15 A kérdező kommentje:
Na! Mindnig eszembe jut meg valami. Ami a legdurvabb, hogy meg mindig eros es gyors pozitivak a tesztjeim. A doki azt mondtak a baba elhalasa utan 2-4 hettel ez meg termeszetes. Hat nekem lassan 4. hete halott. :-(
2010. máj. 5. 21:09
 13/15 anonim ***** válasza:
A terhes teszt pozitív lesz, akkor is, ha a baba rég elhalt, de nem indult meg a vetélés. Mert a hcg hormon termelődik. Bocs hogy így írtam, de így van. Mikor mész orvoshoz? Nem volt erős görcsöd vagy vérzés? Mert legtöbbször azt mondják, hogy amíg az nincs, addig nincs baj. Bár én is azután kezdtem vérezni, miután az uh-on megállapították, hogy nincs életjelenség.
2010. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Semmi baj! Minden valasznak, velemenynek orulok.

Kedden megyek vissza megint uh.-ra. Nem, nem vereztem, de gorcsok azok voltak. Meg az esedekes mensi elott kezdodtek es par hetig mindennap volt (de akkor meg elt a baba) neha eleg erosek. Most mar csak par naponta van es enyhek.

Sajnos sok ilyet olvastam (itt), hogy nem dobja ki a szervezet a babat. Volt olyan, akinek 7 hetig volt igy bent.

2010. máj. 6. 18:21
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos bejott a megerzesem. Mar baba sincs, felszivodott. Csak a petezsak van meg uresen. Csutortokon mutenek. :-(
2010. máj. 11. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!