Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7napi késés után már ki...

7napi késés után már ki kellett volna mutatnia a babát? Este teszteltem kétszer, nem bírtam ki reggelig de negatív. Csak fehér folyás,meg nagyon szédülök, fáj ott lent. Ennyire megfáztam?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 16:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a Clearbluet ajánlom nektek. Érzékeny teszt és nagyon megbízható. Igaz picit drága, de csak egyszer kell megvenni. Nekem a nemvárt mensi napján mutatott nagyon erős + jelet.
2008. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt annak a válaszadónak üzenem,aki a tesztet kérdezte hogy melyik milyen.Nos én is már annyit de annyit költöttem feleslegesen tesztekre,és mindig negativ lett.Most júliusba csináltam egyet ami negativ lett.De már akkor javában egy hónapos terhes voltam,és a GRAVI-HCG tesztel csináltam.Megfogadtam hogy nem fogok többet venni,majd ha ugy alakúl,elmegyeg orvoshoz,és az uh mjad megmondja.De valami miatt,vettem szeptemberbe még egyet,ugyan olyan tesztet,és már egyből kimutatta a pozitiv két csikot.Szerintem ez nem tesztek kérdése,bár lehet van benne valami.Ha jó időpontban csinálod akkor szerintem kimutatja bármelyik.
2008. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ma kellett volna megjönnie, annyira az volt bennem , hogy ha babás vagyok, akkor tuti, hogy poz. lesz, de mivel neg. lett igy várom a piros betűs napokat. :(

Gabriellel csináltam, két napja CB-val.Szóval ha nem jön meg, valami Isteni csoda folytán, akkor én is megyek a dokihoz. Köszi a válaszokat!

2008. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!