Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már úgy valaki, hogy...

Járt már úgy valaki, hogy minden más tesztje jól látható pozitív, míg az one stepesen keresve sincs 2. vonal?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt azért annyi dícséret nincs a one step tesztről.

Ha több fajta teszt is pozi lett, és jól látható pozi, akkor ott baba van!

2017. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kell ennyi teszt? Én egyet csináltam, és hittem neki...
2017. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szokatlan dolog. Én is így jartam, meg az xepillel is. Nem hiába olcsok. Facelle már régen pozitív volt.
2017. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
One step 10 es teszt nekem 10.dpo-n full nega volt (nem csoda korai teszt) de másnap 11.dpo-n facell határozott halvány pozi volt. X-epilen is volt valami, de nem volt egyértelmű csak a 13.dpo-n. Az x-epil egyébként nem rossz teszt, csak azért mondják, mert nem mutatja hamar és azt hiszik vacak. Én akkor hittel el, hogy baba van mikor már az is szépen mutatta.
2017. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Az one step alig alig lathato a gyogyszartarirol pedig kiabalt a csik!
2017. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a kep rola

[link]

1 ora elteltevel csinaltam a masikat ..

2017. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Kedves 2.! 3 nap kesesnel csinaltam egy one stepeset,meg jo hogy nem hittem neki,ahogy irod mert az negativ volt:)

Masnap a facelle pozitiv. Itt mar mondjuk agyal az ember,hogy 1 pozi 1 nega,50-50,ezert ujra teszteltem one szepessel az 5.nap kesesnel,negativ...6.nap gabriel pozitiv,na itt hagytam ra a tesztelest es tudatosult bennem hogy az one stepes semmit sem er!

2017. jan. 14. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!