Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha időn túl (kb.1/4 óra) után...

Ha időn túl (kb.1/4 óra) után lesz nagyon nagyon halvány szinte alig látható pozitív az negatívnak számít?

Figyelt kérdés
Párom is látja... Menses előtt 1 nappal vagyok.
2016. nov. 1. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egyet holnap reggel is, de sztem az nem pozitív. Rá van írva a tesztre, h mennyi ideig olvasható le a valós eredmény.
2016. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam, bár nekem időn túl sem lett soha ott vmi...
2016. nov. 1. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar nem egy idontuli exrta pozi tesztem. Baba sehol sem volt.amikor volt meg szinte azonnal ket csikos lett.
2016. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Idon tul nem ertekelheto. De szoritok. Holnap csinalj ujat reggeli vizeletbol.
2016. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt időn túl megjelenő, minimálisan látható, csak bizonyos szögből nézve sejthető csíkom, aki már 19 hetesen rugdal odabenn :) 2 nappal későbbi teszten már egyértelmű csík lett, időn belül.
2016. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na, nekem pont ilyen minimálisan láthatò csak bizonyos szögből... 🙁

DE neked szívből gratulálok!

2016. nov. 1. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj még 2-3 nap múlva. Ezt pedig negatívnak venném. De ettől függetlenül lehetsz babás.
2016. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel is teszteltem. Egyértelmű negatív. Azt gondolom, hogy lombik (5 napos embriókkal) utáni 9. nap már pozitívnak kellett volna hogy legyen a teszt 🙁.
2016. nov. 2. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!