Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel nagyon kezdők...

Barátnőmmel nagyon kezdők vagyunk, nem szoktuk csinálni de annyira elvesztettük a fejünk hogy 1-2 percre betettem neki, hatalmas baromság volt tudom, és most rohadtul parázok hogy lehet valami?

Figyelt kérdés
ha bele mentem volna ugyan olyan érzés lenne mintha nem bele mentem volna ugye? Kéérlek gyors válasz , ismétlem teljesen kezdők vagyunk és tudom hogy hülyeség volt kérlek gyors válaszokat

2017. jan. 14. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat parazz tovabbra is!! Most mit lehet erre mondani?

Vagy terhes lesz vagy nem.... 1-2 percig töcskölted csupasz kolbival, mit varsz???

2017. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Barátnőd írasson fel magának esemény utáni tablettát, aktus után 72 órával ha beszedi, nem fog megfoganni a gyerek.
2017. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha bele mentem volna ugyan olyan érzés lenne mintha nem bele mentem volna ugye? "


Ezt a mondatot magyarázd meg, nem tudod, hogy elmentél-e????

2017. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon kicsi az esélye hogy teherbe essen.

Nehogy esemény utánival bombázza emiatt a szervezetét...Ha beleélvezel akkor én is mindenképp azt ajánlanám, de így semmi értelme.

Olvasgassatok inkább a biztonságos szexről mielőtt nekivágtok. Mindig használjátok óvszert a terhesség és a nemi betegségek elkerülése érdekében.

2017. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem élveztem bele
2017. jan. 15. 00:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye. Nem kell esemény utáni tabletta.
2017. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!