Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes lettem mėg...

Lehet terhes lettem mėg a fėrjem külföldön van?!

Figyelt kérdés

Egyedül voltam mostanába itthon. Fėrjem munkaügybe pár hėtre külföldre utazott. Barátnőmmel felmentünk múltkor bulizni. Sokat ittunk meg ott volt az exem is. Állítolag rámásztam.

A lėnyeg nála ébredtem.A többi már lėnyegtelen..

Ez a menstruációm után 3 nappal volt ha jól emlėkszem.

Vagyis a 8.napon.

Mivel belėm ėlvezett fėlek egy lehetsėges terhessėgtől. Mert kiderülne és akkor vėge a házzaságomnak!

Hónap. végén kéne megjönnie.


2017. jan. 15. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eseményutáni?


Egyébként igen, lehetsz terhes.

2017. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,hogy teherbe ejtett...eseményutánit kérhettél volna !
2017. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Kisebb az esélye, hogy a 8ik napon terhes légy, mintha a 14et telibe találtátok volna, de nem nulla.

Nem értelek. Az egy dolog, hogy félremész (már ez gáz). Aztán nem használsz gumit, megdugatod magad az exxel (biztos nem véletlenül ex), majd amikor telibe lő, akkor felnőtt, férjes asszonyként legalább annyi eszed lehetne, hogy iratsz ki esemény utáni tablettát. Akkor most nem kéne izgulnod.

Egyébként ha terhes leszel, titkolod a férjed elől, és imátkozol, hogy újra külföldre menjen, hogy elhúzhass abortuszra. Így a házasságod menthető, gerinced már úgysincs. Majd szépen elválsz, és hagyod, hogy a férjed egy normális nőt találjon magának, aki megbecsüli.

2017. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mit mondjunk erre?

Természetesen lehetsz terhes.

És természetesen lehetett volna annyi eszed, hogy mértéktartóan iszol, ami nem azt jelenti, hogy mérték a vödör, tartó meg az asztal...

És esemény utáni tablettát is feltalálták már.

A lelkiismereteddel meg megbirkóztál volna, ahogy.

2017. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Megérdemelnéd, de egy ártatlan élet nem.
2017. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Várandós lettél, kiderült?
2017. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg esemény utáni tabletta? Mellesleg nekem le sülne a pofámról a bőr ha félrekúrnék és megcsalnám a páromat ráadásul az ex pasimmal. Vagy bárki mással... Egy utolsó sz..jha vagy gusztustalan féreg..
2017. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!