Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2,5 hónapos terhes vagyok....

Hello Kitty 22 kérdése:

2,5 hónapos terhes vagyok. Külföldön vagyunk. Nem dolgozok. Napi 24 órából 19 et egyedül vagyok. Már elegem van belőle. Ráadásul eggyütt lakunk most anyósommal. Hazamenjek vagy maradjak itt?

Figyelt kérdés
Itt kicsi a lakás és nem is az enyém nem pakolgathatok kedvemre. Semmit nem csinálok egész nap csak tv zek. Otthon más lenne a helyzet mert mindig lenne kivel beszélgetni és mindig tudnék mit csinálni is. Mivel falun lakunk. Érzelmileg jobb lenne. De a párom nem akar engedni azzal a címszóval hogy legyek többet vele. Amikor meg mondom hogy mi van azt mondja hogy mindenki egyedül csinálja végig
2013. jan. 19. 17:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Miért akarok kizárni az apát, csak fontosabb mint, hogy te itthon trécselj.

Olvas könyveket, sétál, keres barátnőket.

2013. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Te tökéletesen beszéled azt a nyelvet? Tanulj valamit, az igazán értelmes időtöltés.:) A Pároddal vállaltátok közösen a gyereket, maradj vele.
2013. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Én is sokat vagyok itthon egyedül jó én nem anyósoméknál lakok külön élünk magunk de amikor még nem voltál terhes is ott voltál akkor jó volt??? Szerintem önzőség volna hazamenned főleg h párod meg kidolgozza a lelkét ha ilyen kevés időt tölt otthon... Gondolj bele milyen érzés lenne neki ha otthagynád...ja és mindent egyedül csinálok és mégse szakadok meg benne pedig már 34 hetes vagyok...ugyanúgy pucolom a budit, mosok, főzök, takarítok. És ki lehet bírni h nincs kihez szólni. Amint látom interneted van ott is elfoglalhatod magad. Tudod sok kismama örülne annak ha ennyi felesleges ideje lenne. Anyósoddal meg beszéld meg a dolgot h neked is legyen tered a lakásban. Ilyen egyszerű ezek nem olyan komoly problémák amiket nem lehetne megoldani. Az unatkozásra meg találd fel magad valóban könyvekkel, keresztrejtvénnyel akár vmi tanulással is amíg van időd...
2013. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

3


Én ezt a választ már olvastam itt valahol.


Kérdező, mi a büdös frászt fogsz csinálni a gyerekeddel, ha magadat sem tudod lefoglalni? Agyadra fog menni, ha folyton azt hajtogatja, unatkozik, te meg nem tudsz neki mit kitalálni.

Biztos van olyan köztes elfoglaltság, amiben kedved leled, nem érinti, hogy hol laksz, és értelmes, az időd is megy vele. Köss, horgolj, varrj babacuccokat, rajzold le a leendő babaszobát, tervezz bele bútort stb. Annyi készülnivaló van egy gyerekkel, nem hiszem el, hogy képtelen vagy akármit is kitalálni. Én is megőrülnék a helyedben, de a magam teszetoszaságától leginkább, és nem bántásból írtam, úgyhogy ne sértődj meg.

2013. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
soha nem írtam még ilyen kérdésre igazság szerint először olvastam ilyet itt :) ha ismerős a válasz akkor az 100% h nem tőlem volt :)
2013. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak a hormonok szórakoznak veled?
2013. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem a lelkét dolgozza ki csak nincs itthon. Este 7 elmúlt es ma még nem is láttam. Pedig szombat van es nem dolgozik. Na ennyit erről a legyél itt velemről. A lakás meg nagyon kicsi nem viccelek. Ráadásul anyósom rendetlenebb mint egy 5 éves gyerek. És mielőtt teherbe estem nem laktam itt
2013. jan. 19. 19:13
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire instabil a kapcsolatotok h egy ilyen dolgot se tudtok megbeszélni és magánéletek sincs akkor miért vállaltatok még gyereket? Szerintem itt hiába kapsz tanácsokat ezt a pároddal egyeztesd le h mik a gondok és úgy lépjetek előre...azért annak a kicsi babának is kell egy biztos, nyugodt környezet ahova érkezhet...
2013. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én ezt tökéletesen megértem.Én is messze lakok a családomtól a párommal,rajta kívül senkim nincs itt.Ha ő éppen nem tud segíteni,akkor senki.Én is sokszor mennék haza.De otthon tényleg jobb lesz?nem fogsz azon idegeskedni,hogy vajon hol lehet és mit csinál?Otthon nekem is ott vannak a barátnőim,mindenki itt meg senkim csak a párom,de ez elég ok,hogy itt maradjak.Bár kezdek besokalni így lassan 2év után,mindíg egyedül.
2013. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez így már mindjárt máshogy hangzik... Ma nem dolgozik és nincs otthon veled, aki a gyerekét várod? Kedves...

Neked kell döntened, mi itt csak tanácsolgathatunk. De én hiszek abba,hogy van egy belső hangunk, amire hallgatni kell!

2013. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!