Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már többször olvastam, illetve...

Már többször olvastam, illetve hallottam olyanról, hogy valaki babás volt, és 3-4 hónapig nem derült rá fény, mert menstruált, és a tesztek sem mutatták. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 23:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igen a 3.hónapban már biztosan ki kell mutatnia,de én arra gondoltam,hogy előtte sokáig nem mutatja a teszt.

Én már nagyon-nagyon szeretnék egy kisbabát,de valahogy nem jön össze:( Vannak bizonyos jelek,meg érzek a hasamban néha furákat(mintha hullámozna)de a legutolsó teszt negatív lett(2 hete csináltam).HA terhes vagyok,akkor kb.10-12 hetes lehetek.Voltam nődokinál,aki "megtúrkált",és azt mondta nincs ott semmi.De nem volt uh,nem volt vér-és vizeletvizsgálat,semmi...Ja,és a mellem folyamatosan nő(a párom szerint).

2008. okt. 9. 12:09
 12/17 A kérdező kommentje:
És két hete volt mensesem,de csak 3 napig tartott,és barnás-véres volt.
2008. okt. 9. 12:10
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyik iskolatársam sem vette észre (állítólag), hogy terhes és mire kiderült, addigra már 7 hónapos terhes volt. Ez számomra is kész rejtély. Pedig tesztet is csinált és nega lett neki. Jó kis szülinapi ajándék volt neki, az tuti!
2008. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem keres egy másik nőgyógyászt,akinek van uh-ja is. szurkolok h baba legyen! mi is most dolgozunk a kistesón,igaz a nagytesó is még csak 3 hónapos,de kis korkülönbséget szeretnénk....ma kellett volna megjönnie...de sajn érzem a menses jeleit...
2008. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
még előző vagyok,vegyél 2-3 fajta tesztet, és holnap reggel tesztelj mindegyikkel, hátha..
2008. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én a tesztekben már nem bízom..Egyébként ma volt egy pár csepp vérzésem is.Ez mitől lehet?
2008. okt. 9. 20:39
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok, mert az utolsó két mesim nagyon fura volt! Mindkettő késett 1-1 hetet, az előző 3 napig volt meg gyengén, a 2. meg 5 napig ugyan, (mint korábban), de inkább barnás volt, mint vér! A hasam kerekebb és nem lappad le már reggelre sem ... egy ideje figyelem és ez nem puffadás ... a melleim nőttek, néha gyenge vagyok, kicsi hányinger és hangulatingadozások, amire nincs magyarázat ... A tesztem negatív lett, de kivárom a következő mensit, ha akkor is megjön, akkor más lehet a háttérben ...

Nem gondolom, hogy beképzelném magamnak, mert csak júliustól próbálkozunk élesben és bár nagyon szeretnénk már mindketten, de azért nem csak erről szól az életünk!

Mindenkinek mielöbbi babavárást kívánok!

2008. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!