Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy teherbe...

Lehetséges hogy teherbe estem? De ilyen gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés

Az igazság az hogy szeretnénk babát már két éve de nincs pete érésem és vékony a méh nyálkahártya is.de időközben medrolt írtak fel 4 mg .szedem is és jobban is vagyok mármint a reuma gyulladás sokkal jobb lett.eddig pontosan jött meg minden hónap 28 vagy 29- én. Vissza mentem a nőgyógyászhoz és mondtam hogy medrolt kell szednem amugy rák szűrés miatt voltam na végül is azt mondta a nő doki hogy " asszonyom nyugodjon meg nem kell védekezni mert önnek nincs pete érése és vékony a méh nyálkahártyája"


Most viszont kesik csináltunk is tesztet a férjemmel de negatív.

Most mit csináljak? Várják még? V mennyek vissza nő dokihoz? Vagy szedjem a medrolt?


Amugy mikor meg kellett volna jönnie az nap reggel korán volt pisilés után egy pici barna maszat.

Valaki ha tudna ebben jó tanácsot adni? Vagy tapasztalatok?


2016. okt. 31. 15:19
 1/4 anonim válasza:
Figyelj, én azt tudom mondani, hogy nem létezik ilyen téren lehetetlen. Anyukámnak a második gyermeke után azt mondták, hogy nem lehet több babája, annyi gondja volt a méhével. Ciszták, stb... Szednie kellett fogamzásgátlót hogy a ciklusát legalább rendbehozzák. És láss csodát, úgy, hogy állítólag nem lehetett több babája és még fogamzásgátlót is szedett pár év után besikerültem én!! :) Kész csoda volt mindenkinek.:) Nővéremnél szintúgy: neki sem lehetett állítólag babája mert nagyon rendelletlenül áll a méhe, és mégis, már nemsokára egy éves lesz a gyönyörű kis unokahúgom! :) Ne adjátok fel, sok sikert kívánok! :)
2016. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm neked a viztatást jól esik
2016. nov. 18. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én (14 éves)hugom lombik bébi mert anyàéknak sokàig nem jött össze a baba. Lombik előtt elvégeztek mindenféle vizsgàlatot és kiderül h anyànak születésétől kezdve össze vannak nőve a petevezetékei ... na már most akkor anno 27 éve mi történhetett mert én itt vagyok :)


Kitartást és nem ràstresszelni :)


Tudtad hogy a tervezett babàk nagy része nem akkor fogan amikor a pàr 'babàt készít' hanem amikor élvezik egymàst és nem a baba az együtt lét fő oka?


Sok sikert!!!!

2016. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó válaszoló.
2016. dec. 28. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!