Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció kérdés, tapasztaltak...

Ovuláció kérdés, tapasztaltak írjatok?! Ovuteszt?

Figyelt kérdés

30-31naposak voltak mindigis a ciklusaim. Ovulációm mindig 18.cnapon.

Nemreg egy nagyobb cisztam volt, norcolutot kaptam ra. Abban a honapban, amikor a norcolutot szedtem is figyeltem az ovum (teszttel) es a 14.napon volt. Nagyon orultem, hogy elorebb jott. De ugy tunik nem marad igy, ebben a ciklusban 13.ciklusnaptol tesztelek , most vagyok 17.napon. A tesztem elfogyott, patikaban nem kaptam. Tegnap tudtam mèg tesztelni,(16cnap) azt hittem pozitiv lesz, mert 15.napon ugy nezett ki h max 2 nap ès pozi..de hofeher volt a teszt. Lehetseges h nem lesz ovum?

Olyankor faj a mellem es sok folyasom van. Most se mellfajas, se tul sok folyas. Nem ertem.

Elmaradhat?

9.ciklusnapom óta szedem az inofolicot (napi 2tasak)

Remelem valaki eltud latni tanáccsal.

Koszonom



2017. jan. 24. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen a hónapon már nem segít, de javaslom, hogy a következő vérzéstől kezdj el ébredési hőt mérni. Sokkal objektívebb, mint az ovuteszt. Nekem az eddig még mindig mutatott mindent, ha elmaradt az ovu és ha sikerült, ha rövid volt a luteális fázis, ha sikerült a baba, ha közeledett a vérzés, stb. Ez az egyetlen módszer szerintem, ami otthoni körülmények között is megbízhatóan megmutatja, mi a helyzet.
2017. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A munkam miatt lehetetlen jol merni.:( mar probaltam
2017. jan. 24. 17:01
 3/4 k.szandy válasza:

Szia.

Nekem is volt olyan hogy a termékeny napokon 1szer nem mutatott semmit a teszt de én tudom mitől lehetett: forralt bort ittunk a férjemmel,igaz nem ittam sokat de mégis a tesztett befolyásolja, rá 2 napra volt pozitív a tesztem.

2017. jan. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En inofolicon kivul nem ittam semmI olyat, amit nem szoktam. :/ remelem minden rendben.:(
2017. jan. 25. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!