Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik hogy mult honapban...

Julia33 kérdése:

Letezik hogy mult honapban elvetelek, es masik honapban ismet teherbe esek? Lehet buta kerdes de nem nagyon foglalkoztam meg ilyesmivel. Van ket gyermekem, mikorra terveztuk oket akkora sikerultek. Aki volt mar hasonloban kerem valaszoljon.

Figyelt kérdés
Mult honap 1-2hetesen elveteltem,26-an mult el a verzesem ami ugyan olyan erossegu, szinu, mennyisegu volt es ugyanugy 4napig tartott. Ezt kovetoen e honap negyediketol szinte minden nap egyutt voltunk a parommal vedekezes nelkul, es kb 15. -e ota erzek megint emelygest mell erzekenysseget,22. re vartam a menstruaciom de nem jott ezert csinaltam egy tesztet ami negativ lett. Tegnap este elkezdett barnas lenni a wc papir pisiles utan ami el rozsaszinezodott kesobb. mar tettem is be a betetet mert mint mindig masnapra elont a ver. De nem! Nagyon keves rozsaszin, pedig nekem elso naptol nagyon eros. Tampon plusz 2 betet egyszerre nappal, ejjel . Vicces de a kislanyom pelenkajat hasznalom mert annyira nem birna semmi amit produkalok. Volt mar valaki igy?

2017. jan. 25. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Velem igy volt elsö gyerköcnél: májusban megfogant,teszt pozitiv,de sajnos 2 hét mulva iszonyatos görcsök között elöntött a vér(szo szerint orakig a wcn ültem annyira véreztem)korhazba be,elment a baba.

Juniusban aztán megfogant a kisfiam.Semmi problémám nem volt a vetélés után a terhességgel.

Nekem anno a doki a korhazban azt mondta mivel teljesen kiürültem nyugodtan probálkozhatunk tovább.

2017. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
En multhonapban veteltem el es ezert sem ertem most mi van velem
2017. jan. 27. 07:43
 13/13 anonim ***** válasza:

Én voltam már így 2x is, hogy vetélés után rögtön megfogant. Minden rendben volt.

Csinálj egy tesztet!

2020. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!