Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Kinek...

Zsuzsika86 kérdése:

Lehetek még terhes? Kinek mikor lett pozitív a terhességi teszt? Reménykedhetek még, vagy ez a vonat már elment? Ismételjek vagy várjak még az újabb tesztelésel?

Figyelt kérdés

A ciklusaim 33 naposak, és mindig 19.nap van ovuláció. Azaz jan.4-én és mi aznap reggel "akcióztunk".Január 19-én kellett volna megjönnei a három havi szabályos ciklus adatai alapján. 4 terhességi tesztet ellőttem, mind a négy nega. Köztük a CB Digit is.Full nega.

Egyik barátnőmnek 10.nap, másiknak 14. nap lett két csíkos.

Nagyon várnám a két csíkot.

Arra is gondoltam, kérek beutalót laborba hcg vérvételre. Anno Anyunak se mutatta ki egyik se, hanem vérvételből derült ki, hogy lettünk Tesómmal.

Jah és ma van 7 napja és késik, és reggeli elsőből teszteltem mindig, ez is csont negatív.


2017. jan. 26. 10:46
1 2
 11/18 Kérdésekzöme ***** válasza:

Szia!

Valami változás?

2017. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést.Mensi sehol. Azóta nem pazaroltam tesztekre. Majd ha már több mint két hetet késik csak kimutatja ;).Dokihoz Febr.1-re kaptam időpontot. Addig nyugi van.Melleim feszülnek. Konkrétan szét akarnak robbanni.Neha ilyen csípés vagy enyhén szúrás szeru dolgot érzek a hasam ám és többet járok ki este pisilni. Remelem nem képzelem be.Utolsó mensi 2016-12-17.Elvileg 6hetes 3napos

lehet.Peteeres január 5-én volt LH szerint. Szal nem értem. Voltunk együtt a Férjemmel 3-4-5- én. Majd kiderül.

2017. jan. 31. 01:05
 13/18 Kérdésekzöme ***** válasza:
Nah, hááát szerintem akkor csak nem mutatja ki a teszt nálad se. Legalább is nagyon reméljük! :) Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz, megírod majd ha szépen kérlek? :)
2017. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Csajok! A doki mikor megvizsgált látott "valamit". Azt mondta

ebből bármi lehet. Holnap b-hcg vérvétel. Szerinte ismételjék egy hét múlva terhességi tesztet. Szerinte túl korán csináltam.Ilyenkor még biztosra nem mutatja ki egyik se. Meg egyénileg változó kinek mennyi a hcg szintje.Holnap kiderül mi van. :) Úgyhogy ennyit a terhességi tesztekről.

2017. febr. 1. 13:29
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett? Izgulok. 😉
2017. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne mi lett az eredmény ! :)


Ird majd meg ha erre jársz !:)

2017. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia. Babas lettel?
2018. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sokszor nincs vége a történetnek, pedig jó lenne tudni. Reméljük nem azért nem ír a Kérdező mert azt hiszi kínos bevallani, hogy nincsen semmi. Mert nem kínos, az is egy tapasztalat!
2018. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!