Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye minimális az esélye,...

Ugye minimális az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal, amíg együtt voltam a párommal eddig, végig óvszerrel védekeztünk, de tegnap a pillanat hevében kb 5 mp-re berakta óvszer nélkül. Azonnal szóltam neki, hogy vegye ki. Előtte egy nappal szeretkeztünk utoljára, én a 10.napomon voltam a ciklusomban.

Ugye nem sok esélye van, hogy terhes lettem? Én is tudom, hogy baromságot csináltam, kérlek, ha lehet, hanyagoljuk.

21/N



2017. jan. 28. 10:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Van esélye, ugyanis az előváladékban is lehet spermium, ráadásul a hónap közepén szokott az érett petesejt távozni, tehát olyankor a fogamzás esélye alapból nagyobb. Én imádkoznék, hogy megússzam és a pasinak lekevernék egyet.
2017. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát nem sok esélye van, de azért nyilván több, mint ha nem így csináltátok volna. Ennél többet erre nem lehet mondani. Ciklusod szerint jó időben vagy a terhességhez, mert pár napot elvannak benned a spermiumok megtermékenyítés előtt... De 5 mp alatt nem sok előváladék jut beléd.

Mindenesetre én ha nem akarnék gyereket, akkor ma a helyedben bemennék az ügyeletre egy esemény utániért.

2017. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Elhanyagolhato esely van ra, de lehet borzaszto szerencsetlen vagy es pont terhes lettel. Mindenesetre 5 mp miatt en nem aggodnam halalra magamat.
2017. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
78%

Van rá esélyetek, bízzatok benne,hogy nem történt baj.

A pasid meg tisztelhetne jobban, már ne is haragudj, mi az, hogy gumi nélkül csak úgy beteszi? És még neked kel szólni neki??

2017. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

Ne itt latolgass esélyeket ,ez nem tippmix, inkább menj és kérj eseményutáni tablettát.

Ha itt 5-2 arányban azt írják ,hogy nincs rá esély attól még van, és nem fogja az az 5 ember helyetted felnevelni a nem kívánt gyereket.

2017. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Volt osztálytársam lett úgy húszévesen terhes, hogy a barátja "csak betette neki egy kicsit", úgyhogy azért nem lennék olyan nyugodt
2017. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
ilyenért pont nem kéne esemény utánival szétbombázni a szervezetét...
2017. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is ismerősöm így lett terhes,de felőlem azt csinálsz amit akarsz.. Az előváladékban is van spermium. Ha éppen egy életképes virgonc példány akkor ugyanúgy eljut a célba mintha lenne mellette még millió másik is.
2017. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
7-es ,tényleg inkább egy abortusz ,az kész wellness a testnek.
2017. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

mert ennyitől olyan könnyű teherbe esni... :D

ne nevettessük egymást :)


azért ez nem úgy működik, hogy csettintésre ott terem egy baba

de ha ennyire parázik a kérdező, menjen el nőgyógyászhoz, ő sem fogja ajánlani ennyiért az eseményutáni tablettát...

2017. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!