Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye minimális az esélye,...

Ugye minimális az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal, amíg együtt voltam a párommal eddig, végig óvszerrel védekeztünk, de tegnap a pillanat hevében kb 5 mp-re berakta óvszer nélkül. Azonnal szóltam neki, hogy vegye ki. Előtte egy nappal szeretkeztünk utoljára, én a 10.napomon voltam a ciklusomban.

Ugye nem sok esélye van, hogy terhes lettem? Én is tudom, hogy baromságot csináltam, kérlek, ha lehet, hanyagoljuk.

21/N



2017. jan. 28. 10:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

18-as ,nem vágja tönkre a szervezetét,többet árt egy átbulizott részeg éjszaka a szervezetnek mint egy 72 órás tabletta..néhány esetben egy időre felborul a menstruációs ciklus,ez igaz, de egy abortusz az tényleg tehet meddővé, nem is beszélve a borzasztó lelki hatásokról,megaláztatásról.Össze nem lehet hasonlítani a kettőt.Nem érdemes ezzel szórakozni.


Ha meg már egy patikában kapható vizeletteszt kimutatja a terhességet késő bánat,akkor már nincs más csak abortusz,vagy a besikerült gyerek felnevelése,akit az "ügyes" csakbedugom apuka nyilván ott is fog hagyni.Lehet választani a sorsok közt,kinek szíve joga.


És mégegyszer írom ,ez nem tipmix ,és attól hogy Julcsi, Kriszta vígan reszel gumi nélkül 'kirántotthús' módszerrel az semmit nem jelent,mert másnak nincs ilyen mázlija és könnyedén teherbe esik.Ez igen sok mindentől függ a két személy kompatibilitásától is,meg még sok tényezőtől.


Én kiléptem,további parttalan vitát nem folytatok. A kérdező meg dönt ,ahogy jónak látja.

2017. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
El is felejtettem ezt a kérdést.:D Nem lettem terhes.:) Azóta fogamzásgátlót is szedek.
2017. máj. 28. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!