Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sokadik de megis mas! Nem...

A sokadik de megis mas! Nem ertem? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

33 eves vagyok 3.babaval vagyok 6 hetes terhes korubelul.

azert korubelul mert az utolso verzesem ami eros gorcsolessel jart az apr.3.an volt de elotte ket nappal halvany idontuli pozitiv tesztem lett.

a kerdesem az lenne hogy lehetseges hogy ez meg ugyanaz a terhesseg?vagy rogton teherbe estem megint?a mensim maj.1 nem jott elotte egy nappal eros pozitiv tesztem lett szinte azonnal!

es meg valami:2-3 napja enyhen gorcsolok,ha lepihenek elmulik es nagyon kicsi par csepp teljessen barna nem verzeshez hasonlo folyasom van.lehet megint veteles a vege?ket nap mulva tudok orvoshoz menni.

Nagyon szepen koszonom!


2010. máj. 6. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha erős pozi a teszt még valoszínű megvan a baba,mindenképp doki,mert kellenne kapj gyogyszert hogy megtámogassa a terhességet!Nem tudnál sztk-ba menni vagy ügyeleti ambulanciára mert egy uh.se ártana!Én is kaptam,de én rózsaszineztem.Baba megmaradt,14hetes pocilakó(3.baba):-)Gratulálok egyébként:-))
2010. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azonnal orvoshoz. Ultrahangot kellene csinalni, meg persze feliratni Duphastont ( sargatest hormon) mert valami nem stimmel, valszeg egyszeruen hormonelegtelenseg. Ha doki mondja hogy minden ok, akkor megnyugodhatsz. Nem akarlak ilyesmivel traktalni, de nincs meg 2 hete hogy elment a babam a 6. heten. Ez volt a 3.vetelesem. Barnazassal kezdodott, tobb piros verrel folytatodott, es muteti befejezessel vegzodott:(

Ha akarod a babat, ne tetovazz!

2010. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menny be az ügyeletre,SZTK-ba.Utrogestant,Duphastont fogsz kapni, hogy megtarthasd a babád.Nekem is szednem kellett,de minden rendben volt.

Ez nagyon fontos.

2010. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom lanyok a valaszokat!

Sajnos nem tudok elobb dokihoz menni mert nem Magyarorszagon elek...itt kicsit bonyolultabb az egesz

Sokat pihenek vigyazok magamra a gorcsok nem erossek nagyon enyhek es csak pecsetelossen barna folyas

Remelem nem lessz semmi baj eddig nem voltam ilyen"nyavalyas" eszre sem vettem hogy terhes vagyok de most ez teljessen mas

2010. máj. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!