Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a nem várt előtt,...

3 nappal a nem várt előtt, lehetek e terhes? (Legfokeppen azoktol varnek valaszt akik mar jartak hasonlo cipoben )

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 nap van meg a menstruaciomig,leirnam a honapomat,mi mikor es hogyan zajlott.

5-6ig volt meg es nem is tul sok. Hasznaltam peteeres tesztet 16-17.en erosen pozitivat mutatott aztan ugye egyre halvanyabb volt. 15,17,18 voltunk egyutt. 25en erosen nyilallo erzes volt alhasnal este elalvas elott nagyon de napkozben is erezheto volt. Tudom hogy sokan nem orulnek ha valaki azt irja,nezegeti a mehszajat...de nekem erosen fent van es nehezen elerheto,korulbelul mintha az orrom hegyet piszkalnam "

Valaszokat elore is koszonom,es kerlek aki csak piszkalodna ,kimeljen meg tole.



2017. jan. 30. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak a teszt tudja megmondani, sikeres volt-e a hónap.

Nekem a nemvárt előtt két nappal a facelle teszt egyértelműen pozitív volt. Igaz, előbb lehetett a peteérés is, mert a baba már az első uh-nap is nagyobb volt egy héttel.

A tünetekre semmit ne adj, az emberi agy csodákra képes. Aki gyereket akar, az émelyeg, meg nyilallik már az aktus utáni napon. Aki nem akar, az kis túlzással a magzatmozgást is az emésztésével magyarázza.

Holnap, holnapután a tesztet elő, derüljön ki, mi van!

Ha meg nagyon rendszertelen a ciklusod, akkor annak is érdemes utànajárni.

Drukkolok

2017. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ronika86 ***** válasza:
A mehszajra ne adj mert nekem most is lent van néha és 10 hetes terhes vagyok... én is abból szerettem volna következtetni de ez nálam nem jött be! Én is 3nappal menszi előtt teszteltem pozitívat :) szurkolok hogy baba legyen . Vegyél egy tesztet szerintem:)
2017. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat es a drukkot:)

Igazabol mar megvarom ezt a par napot,de azert ma is tortent egy fura dolog. A munkahelyemen 2masodpercre furcsna megszedultem ,megkelletz fognom a falat... Es ezt mar ugye nem tudom bekepzelni:) hat fura az teny...:)

2017. jan. 31. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!