Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki*****ottul nem hiányozna...

Ki*****ottul nem hiányozna most egy gyerek! Ugye nem vagyok terhes? 18 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

Menses 8.napján(vagyis már elmúlik ilyenkorra csak nem tudom hogy irjam) volt szex, nem használok én se meg a pasi se húzta ki.

Most nagyon sz***l alakul az életem, ugyhogy nem akarok még ennél is nagyobb bajt mert akkor ehhez a barátomhoz kéne mennem mert kidobnának ithonról, de kirúgna ő is ha megtudná hogy fel****ált.

Ja és összevissza jön meg..


2017. jan. 23. 13:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes vagy. Ez van. Fogadd el. Tetszik, nem tetszik. Mivel semmit nem tettetek meg annak érdekében, hogy minimalizáljátok az esélyét!
2017. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor talán ki*****ottul védekezni kellene, nem???

De ha ez nem sikerült, akkor esemény utáni tabletta???


AMelyik pali meg ilyen, hogy gumit húzni derogál neki, de ha fel****ál, akkor kirúg, én metszőollóval vágnám le a farkát.


Te meg meg is érdemelnéd, hogy teherbe ess, ilyen hozzáállással...

2017. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Ő megérdemelné, de szerencsétlen gyereke nem...
2017. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély bőven, hogy terhes leszel. Mostmár hiába karomkodsz, már késő. Inkább a pasidra kellett volna raszólni, hogy húzzon gumit.

A spermiumok napokig élhetnek benned.

Ha három napba még belefér, menj esemény utáni tablettáért.

2017. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

eseményutáni, pont peteérés környékén vagy! Nőgyógyász felírja akár sztks is! Mond az asszisztensnek, h mi a helyzet, tuti fog fogadni a doki!

ne tetézd a bajt!

2017. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Majd kiderül, addig szex helyett imádkozz.

A babáknak furcsa szokása, hogy akkor szeretnek becsúszni, amikor a legkevésbé kellene.

Mivel az abortuszra úgysincs pénzed, más nem is marad, mint megszülni a semmire.


Sok szerencsét!

2017. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Lányok!

Inkább segítsünk a kérdezőnek, ilyen esetkre van az eseményutáni miért nem ezt írjátok? nem imádkozni kell, hanem cselekedni....

2017. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem írta mikor volt az aktus,hogyan mondja neki barki is az eseményutánit?
2017. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

utolsó!

Igaz, én olyan evidensnek vettem, h a menzesz 8. napja, azaz ma vagy tegnap....

De végül is igaz!

Ha nem most volt, akkor tényleg csak az imádkozás marad!

2017. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

7: Két okból nem ajánlottam esemény utánit. Az egyik, hogy nem tudni, mikor szexeltek, hány nap telt el az óta. Annyira csak nem lehet buta, hogy még folyik a combján, de már írja a kérdést a gyakorira...

Másrészt: egy ilyen csodabogyó ha jól tudom, olyan 7-8 ezer forint. Gumira nincs pénzük. Szerinted ki fogja neki kiváltani?


Meg titkon valahol reménykedek abban is, hogy ez is csak egy gyenge kamu kérdés. ;)

2017. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!