Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (Tudom,...

Lehetek terhes? (Tudom, rengeteg az ilyen kerdes, de mind más)

Figyelt kérdés

Megszakìtàssal vagyunk együtt, tavasztól vágnànk bele èlesben (áprilistól).

2napja kesik, picit vereztem a keses napjan este, de azota sincs semmi. Neha emelygek, semmi etvagyam, szùrkàl a hasam. Esèlyes h terhes vagyok? Keses màsnapjàn 25ös teszt negatív. Ma nem teszteltem.

26N



2017. febr. 9. 08:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Naponta van ilyen kerdes csak ennek valtozatai. Pl nem 2 hanem 4 napja kesik, stb. A valasz mindig a teszt! Mint ahigy Te is ezt a valaszt kaptad mindenkitol
2017. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Örülni fogunk ha nem írsz ide ki kérdést, nemcsak buta vagy, aki nem tudja visszaolvasni a kérdéseket, de bunkó is. Honnan tudjuk, hogy terhes vagy-e? Elárulom neked, hogy nőgyógyász sem tudja ilyen korán megállapítani, de szerinted majd mi látatlanban megjósoljuk neked.
2017. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Rapisiltem.. negativ... de a verzes inkabb nekem hormongondnak tunik. Aki terhes nem verzik. Meg barnàzik.:) nem hisztizek. Csak nem szivem csucskei az ilyen vàlaszok!!:)
2017. febr. 9. 09:05
 14/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, azt adom, amit kapok!

2.tudom, h 5hètig kitapintani sem lehet a terhesseget.

3.èn naív gondoltam ìr valaki normalis vàlaszt, pl: mivel verzel nem hiszem h terhes vagy stb.. szoval tippek..

2017. febr. 9. 09:06
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
De, a terhes is verezhet vagy barnazhat, altalaban ennek progeszteronhiany az oka es ebben az esetben azert fontos a teszt es doki mert gyogyszert kell ra szedni. Nem baj ha nem tudtad, de most hogy tulvagy a teszten mar tudod hogy nem all fent nalad ez.
2017. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Én az 1-es választ adtam, szerintem teljesen jogosan, senki nem tudja neked megtippelni, hogy terhes vagy-e, nekem ugyan nem volt semmi vérzésem, somán csak kimaradt a mensim, de előfordulhat terhesen is kisebb vérzés. És ha túl korán tesztelsz negatív lesz, mégis terhes vagy, szóval ez sem bizonyíték. Ha nem jön meg, akkor csinálj tesztet pár nap múlva reggel, mást nem nagyon tudsz tenni.
2017. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont így voltam, mint te. A várható mensi napján elég erős barnázás este, éjjel. Én elkeseredtem, mert akartuk a babát. Aztán elmúlt, pozitív lett a teszt, lassan szülök.

Ne 25-ös tesztet vegyél, mert az jóval később mutatja ki a terhességet. Keress 10-es erosségűt, nekem a rossmannban kapható facelle vált be.

2017. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Az utolso tesztem tizes. De most megint barnáztam. Szur a hasam. Szóval tenyleg megvarom a holnapot. Köszi.:)
2017. febr. 9. 09:43
 19/19 A kérdező kommentje:
Megjött .
2017. febr. 9. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!