Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvégezhető a teszt napközben...

Elvégezhető a teszt napközben ha olyan vizeletből csinálom amit reggel első vizetböl tettem el?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hanyadik dpo? Szerintem elvegezheto!


A cicamnak voltam pisilesi gondjai es ilyenkor mondta az allatorvos, h twgyem hutobe a pisit ha csak kesobb tudom bevinni, de szerintem par ora nem okoz gondot!

2016. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A vizeletet szobahőmérsékleten egy óráig tárolhatod, hűtve egy napig is jó. Utána tele van baktériumokkal és diagnosztikai szempontból használhatatlan.


Egyébként nem értem miért nincs időd reggel tesztelni. Kevesebb macera van vele mint a pisi tárolgatásával.

2016. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs otthon teszt (délután vesz)és nem bír várni másnap reggelig.
2016. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hűtőbe tetted,akkor felhasználhatod!
2016. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt
2016. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 napja kèsik a teszt negatív lett.van mèg remèny?
2016. márc. 25. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Van remény, addig amig meg nem jön. Ha sosem szokott késni akkor pár nap múlva ismételhetsz.
2016. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!