Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen van? Pozi teszt+ hasszúr...

Ilyen van? Pozi teszt+ hasszúrkálás+ barnázás?!

Figyelt kérdés

2napja kèsett, akkor negatìv volt a teszt, ma delutan pozi (erős pozi)

De (!) Volt par csepp vèr ès barnáztam. Meg mèg ma is, de csak wc papiron làtni. Most olvasgattam utána, eleg sokan voltak ìgy. Elèggè beleastam már magam a babatèmába..de ilyenről nem hallottam h ennyire gyakori lenne. Csak beágyazòdási verzesrol hallottam...Termèszetesen holnap hìvom az orvosom. Volt valaki igy? Làttam most kint hasonlò kèrdèst de megsem az a helyzet. Ott senkisem irt. Talàn majd ide.

Barnázás: ha sokat mozgolodok, takaritok akkor kovetkezo pisinel latszik a wc papìron. Megfog jönni èrzèsem is van. Ha pihenek minden jó es nincs semmi barna..



2017. febr. 9. 22:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De tegnap nem azt irtad hogy eros pozi? Ma meg csont negativ? Nem ertem.
2017. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
12re megyek dokihoz. De igen, pozi volt ma negativ. Idegorlo mar ez az egesz. Egy halvany csik since semmI.:(
2017. febr. 10. 09:14
 13/19 anonim ***** válasza:

Uhh az azért elég fura. Akkor vmeik teszted hibás,mert ha tnap erős pozitív akk ma nem lesz negatív csak halványabb...ha vetélésnek indultál. De egyik napról a másikra erősből nem lesz csont negatív.


Ciszta,magas lh stb ..okoz pozi tesztet de sztem csak halványan.

2017. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hm..egyik teszt tutira hibas volt.

Kivanom hogy minden rendben legyen!

2017. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A pozi 10es a 25os a mai negativ. Kozre jatszhat? De akkor halvany kellene legyen
2017. febr. 10. 12:01
 16/19 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2017. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nemlat semmit csak 15mmes nyalkahartyat. 50-50% vagy megjon vagy nem. Aztmondta vasarnap v. Hètőn teszteljek ùjra!!
2017. febr. 10. 13:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Hat a 25-os siman lehet negativ.
2017. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hetfon kell tesztelnem.mindenkèppen megnèz mert mar Ő ( a dokim ) is kìvàncsi. De azt mondta 25sel mert ilyenkor mar az is pozi kell legyen!:/ irok mi lett
2017. febr. 10. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!