Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja hogy késik 2 teszt...

8 napja hogy késik 2 teszt negatív lehetek terhes?

Figyelt kérdés

8 napja hogy késik a mensim, 3-4 napi késésnél azt hittem hogy megjött enyhe nagyon enyhe rózsaszínes pirosos vér távozott de csak a beteten volt vér, papiron csak néha. Mell fájdalom alhasi fájdalom nálam a pattanásosodás is 'tünet' szoval ezek mind meg voltak általában 3-4napig tart de most semmi se volt szinte... tegnap teszteltem egyik movo romed volt este csináltam meg negatív lett, másik clearblue azt reggel csináltam meg első pisilésnél szintén negatív lett. Ilyen még sose volt, fél évente változik a ciklusom van hogy 10napot is késik de nincs se barnazás se minimális vérzés.

Valakinek hasonló eset? légyszi írjatok valamit! köszönöm.



2016. nov. 26. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy akarsz-e babát, védekeztek-e, ha igen hogyan.


Elvileg lehetsz terhes, gyakorlatilag ritka, hogy ennyi késésénél ne mutassa ki reggeli pisiből a teszt.


Nekem is volt régen egyszer kétszer, hogy azt hittem megjön, aztán mégse. Aztán persze x nap múlva megjött de előtte elromboltam dokihoz, és kiderült egy ciszta okozza a panaszt, de azt mondták ez nem vészes, igen gyakori és akkor menjek vissza ha még 3 hét múlva sem jön meg (tehát több mint 3 hete késik) mert általában magától rendeződik addig. Rendeződött is.


Később nézték, ciszta már sehol.


Időnként előfordul, hogy a peteérés nem megy végbe teljesen, nem lökődik ki a pete és egy ciszta marad a helyén. Mivel nincs sárgatest, vagy nem funkcionál jól, a menzesz sem jön időre. Sokszor ez a ciszta kifakad és eltűnik magától, a ciklus pedig rendeződik.

2016. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem szeretnek egyenlore meg babat, ovszerrel vedekezunk fogamzasgatlot nem birja a szervezetem nagyon rosszul vagyok tole...

neked is ilyen volt h enyhe verzes meg barnazas?

2016. nov. 27. 11:58
 3/6 A kérdező kommentje:
valaki?:/ azota se jott meg...
2016. nov. 29. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne orvoshoz menni? Csak úgy kérdezem!
2016. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csutortokre kaptam ido pontot de nagyon izgulok!
2016. nov. 29. 19:20
 6/6 A kérdező kommentje:
ultrahanggal fognak megnezni kifog mutatni valamit?
2016. nov. 29. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!