Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes terhes lehetek?...

Hány hetes terhes lehetek? Egyáltalán az vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, november- decemberben 3 doboz antibiotikumot szedtem mellé. Barátom rendszeresen belémélvez(ett) Egyiknap hánytam, szédülök állandóan meg a hasam szúrkál. A megvonásos vérzésem viszont pontosan megjön! Azért kezdtem el gyanakodni,mert hánytam, folyton szédülök és nagy a hasam.

[link]


2017. febr. 12. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Mivel az antibiotikum csökkenti a foggátló hatását, így ha nem használtatok kiegészítő védekezést, könnyen lehetsz terhes. Bár gondolom, ezt úgyis elolvastad a használati útmutatón, mielőtt elkezdted szedni.
2017. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

ha nov-dec. környékén eshettél teherbe, antibiotikum mellett, akkor a nov. mensitől számítva kell a terhességet számolni. vagyis ha tegyük fel nov 10-én jött meg, akkor most olyan 12-13 hetes terhes lennél. Akkor még nem nő annyit a has, hogy látszodjon.

Tesztelj, és kiderül.

(majd írd már meg, hogy mi lett ;)

2017. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A teszt a legbiztosabb! A nősokid nem mondta,hogy az antibiotikum csökkentheti a hatását?
2017. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyorsan vegyél tesztet, nehogy kifuss az időből. Számíthatsz pozitív tesztre.
2017. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!