Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10nap keses es egy negativ...

10nap keses es egy negativ teszt utan lehet baba?

Figyelt kérdés
Ferjemmel szeretnenk mar babat es most 10napja kesik ma reggel teszteltem elso vizeletbol es negativ...lehet ez meg baba?valakinek volt mar ilyen es baba lett?😊
2017. febr. 11. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Haat..esetleg, ha joval felido utan volt peteeres es a sikeres aktus. 10-es erzekenysegu teszttel probaltad?
2017. febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,10es erzekenyseguvel
2017. febr. 11. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Az pedig max akkor nem mutatja ilyenkor ha joval kozepido utan fogant.
2017. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mensi elott 3nappal voltunk egyutt es mikor megkellett vna jonnie ra 5napjara barnaztam egy picit
2017. febr. 11. 08:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor akar meg lehet is belole valami, drukkolok nagyon! :)

Ezek szerint kb 13 napja, hat akkor par nap mulva tesztelj ha nem jon meg.

2017. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom😊rendben par nem es ujra tesztelek
2017. febr. 11. 09:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia ! A 8. Heten tudtam meg hogy terhes vagyok ! Mondjuk nalam mas kicsit , mert ket mensim is megjött meg es mar terhes voltam !


Az a mensi olyan volt hogy eleg volt a tisztasági betét ! 2-3 nap utan vege volt , nem foglalkoztam vele ! Semmi rosszul lét semmi tünet ! Voltak halvany tesztjeim de itt mindenki azt mondta hogy negatív , dokihoz mentem rákszűrés miatt ! Majd közölte hogy hoppá itt van valami ... 😳😳😳😵😲😵


Hatás szünet ...


Egy legalább 8 hetes terhesség ! 😄😅😄😄😀

Mar vert a szíve !:)


A tesztekre azt mondta hogy nem mindenkinek lesz eros ket Csikos tesztje ! Ezzel ne is foglalkozzak ! Terhes vagyok !


Ugyhogy addig amig nem jön meg neked NE ADD FEL A REMÉNYT ! szurkolok!

2017. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom.neked pedig gratulalok:)

Meg varok es ha nemjon meg akkor tesztelek ha az is negativ akk megyek dokihoz!

2017. febr. 11. 10:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Mizu veled kedves kérdező?
2017. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!